PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1000 zł?

Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!

Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!

Kiedy wybuchowy Samsung Galaxy Note 7 odszedł niejako w zapomnienie, a ciszę przerwały wzmianki o podobnym problemie iPhone'a 8, czas nadszedł na kolejną wybuchową sensację w postaci Motoroli Moto E4 Plus! Co tym razem się stało?

Wybuchający i topiący sięSamsung Galaxy Note 7 wzbudził tak wielką sensację, że swojego czasu był używany w modach do GTA 5 jako substytut ładunku wybuchowego! Cały elektroniczny świat zalała fala memów naśmiewających się zarówno ze wspomnianego urządzenia, jak i jego pechowych posiadaczy. Finalnie, smartfon został niemalże całkowicie wycofany z obiegu, a teraz cierpliwie wyczekujemy pojawienia się nowego Note'a, którego główną domeną nie będzie palący problem baterii.

Najlepsza Bateria w Smartfonie

Ciszę w przypadku wadliwych akumulatorów przełamała wzmianka o tym, jakoby najnowsza odsłona iPhone'a odApple miała równie gorący (co jej cena) problem. Obecnie sprawa ucichła i najpewniej na tym się zakończy, ale nie zakończą się jeszcze problemy innego producenta i tym razem z chińskiego Lenovo, czy raczej Motoroli! 

Palący Problem Moto E4 Plus

Mówimy tutaj rzecz jasna o smartfonie, Motorola Moto E4 Plus. Wg mniej lub bardziej oficjalnych doniesień, słuchawka dosłownie eksplodowała na oczach jej właściciela, zamieszkującego Bhatar - miasto położone w Indiach, znajdujące się niedaleko granicy Indii z Bangladeszem. Wspomniane informacje są dosyć skromne jeśli chodzi o szczegóły. Wiadomo jedynie, że właściciel doznał niewielkich obrażeń, a świadków tego feralnego zdarzenia było dwóch.

Idealny Pod Względem Designu

Dlaczego tak się stało? Niewykluczone, że bateria Moto E4 Plus nie wytrzymała obciążenia i stąd eksplozja. Opcja przeładowania ma szansę bytu w tej kwestii. Spekulacji jest wiele, ale z tym poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń. Być może uda się coś wyciągnąć oficjalną drogą od firmy Lenovo. 

blog comments powered by Disqus
Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!