PODPOWIEDZI:
Videotesty.pl

Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!

Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!

Kiedy wybuchowy Samsung Galaxy Note 7 odszedł niejako w zapomnienie, a ciszę przerwały wzmianki o podobnym problemie iPhone'a 8, czas nadszedł na kolejną wybuchową sensację w postaci Motoroli Moto E4 Plus! Co tym razem się stało?

Wybuchający i topiący sięSamsung Galaxy Note 7 wzbudził tak wielką sensację, że swojego czasu był używany w modach do GTA 5 jako substytut ładunku wybuchowego! Cały elektroniczny świat zalała fala memów naśmiewających się zarówno ze wspomnianego urządzenia, jak i jego pechowych posiadaczy. Finalnie, smartfon został niemalże całkowicie wycofany z obiegu, a teraz cierpliwie wyczekujemy pojawienia się nowego Note'a, którego główną domeną nie będzie palący problem baterii.

Najlepsza Bateria w Smartfonie

Ciszę w przypadku wadliwych akumulatorów przełamała wzmianka o tym, jakoby najnowsza odsłona iPhone'a odApple miała równie gorący (co jej cena) problem. Obecnie sprawa ucichła i najpewniej na tym się zakończy, ale nie zakończą się jeszcze problemy innego producenta i tym razem z chińskiego Lenovo, czy raczej Motoroli! 

Palący Problem Moto E4 Plus

Mówimy tutaj rzecz jasna o smartfonie, Motorola Moto E4 Plus. Wg mniej lub bardziej oficjalnych doniesień, słuchawka dosłownie eksplodowała na oczach jej właściciela, zamieszkującego Bhatar - miasto położone w Indiach, znajdujące się niedaleko granicy Indii z Bangladeszem. Wspomniane informacje są dosyć skromne jeśli chodzi o szczegóły. Wiadomo jedynie, że właściciel doznał niewielkich obrażeń, a świadków tego feralnego zdarzenia było dwóch.

Idealny Pod Względem Designu

Dlaczego tak się stało? Niewykluczone, że bateria Moto E4 Plus nie wytrzymała obciążenia i stąd eksplozja. Opcja przeładowania ma szansę bytu w tej kwestii. Spekulacji jest wiele, ale z tym poczekajmy na dalszy rozwój wydarzeń. Być może uda się coś wyciągnąć oficjalną drogą od firmy Lenovo. Tymczasem, zapraszam Was do komentowania i odwiedzania naszego forum!

Jakie telefony komórkowe są najlepsze?

Aby dodatkowo ułatwić wybór przedstawiamy Wam najpopularniejsze obecnie modele wg. rankingu telefonów komórkowych z 11/2017. Przed podjęciem decyzji o zakupie nowego produktu, koniecznie sprawdź, które telefony komórkowe warto kupić.

Poz.ObrazekNazwaGdzie kupić?
1Apple iPhone 7 32GB czarny Apple iPhone 7 32GB czarnyBest of the best!
2Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Samsung Galaxy S8 G950F 64GB Czarny Sprawdź sam
3Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Xiaomi Redmi Note 4 32GB Dual Sim Czarny Ten ma niezłą cenę!
4Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Samsung Galaxy S7 Edge G935 32GB Czarny Polecany model
5Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Xiaomi Mi 6 64GB Dual Sim Czarny Sprawdź tutaj

Zobacz więcej propozycji: Ranking TOP 30 Najciekawszych Smartfonów!

Obejrzyj inne materiały na VideoTesty.pl
blog comments powered by Disqus
more
Wybuch Smartfona Motorola Moto E4 Plus!