PODPOWIEDZI:

Drugi telewizor za darmo? Promocja do projektora Hisense

Drugi telewizor za darmo? Promocja do projektora Hisense

Jest okazja, aby zgarnąć drugi telewizor za darmo. Wymaga to tylko zakupu jednego z modeli projektorów Hisense, obecnych w sieci Media Expert. Model dorzucany w prezencie nie jest byle jaki, bo to opcja ULED - korzystająca z kropki kwantowej. Jest tylko jeden haczyk…

Drugi telewizor za darmo od Hisense to ciekawa opcja dla ludzi, którzy mają nieco głębsze kieszenie. Promocja potrwa do 31 sierpnia tego roku, nie trzeba więc się spieszyć. Trzeba za to przede wszystkim kupić Hisense 88L5V lub Hisense 100L5F - oba kosztujące 19999 złotych. Po nabyciu telewizora laserowego (lub bardziej precyzyjnie, nie oszukujmy się, projektora), zakup trzeba zarejestrować - na stronie hisensepromocje.pl.

Hisense 88L5V

Hisense 100L5F

Hisense 88L5V oferta w Media ExpertHisense 100L5F oferta w Media Expert

Dwa projektory w sporej cenie

Firma nazywa te modele telewizorami laserowymi - i ma to w pewnym stopniu sens. Chociaż faktycznie jednostka główna jest w zasadzie projektorem DLP 4K o bardzo krótkim rzucie, wyposażono ją w tuner TV, a w zestawie otrzymasz odpowiedni ekran, który zagwarantuje lepszy wygląd wyświetlanego obrazu poprzez możliwie najlepsze usuwanie światła otoczenia.

Salon z Hisense 100L5F

Zarówno w modelu flagowym - tym z ekranem o rozmiarach 100 cali - jak i Hisense 88L5V, zastosowano laser wykorzystujący technologię Hisense X-Fusion Laser Light Engine. Zdaniem firmy chodzi o to, że niebieskie światło źródła laserowego poprawia precyzję wyświetlanego obrazu. Maksymalna jasność jest na poziomie 2700 ANSI lumenów. Dystans rzutu jest bardzo krótki - zaledwie 19 centymetrów. Spokojnie można położyć projektor na komodzie tuż pod ścianą.

Drugi sprzęt ma ekran 88-calowy i wyróżnia się zdaniem producenta głównie dźwiękiem przestrzennym 360 stopni. Wykorzystano tu też technologię Sonic Screen, czyli dźwięku wydobywającego się z ekranu. W nim wbudowanych jest 100 tysięcy jednostek audio, integrujących dźwięk z obrazem.

Hisense 88L5V ekran dźwiękowy

Oba projektory współpracują z technologiami HDR-u, poprawiającymi dynamikę jasności wyświetlanego obrazu, mają wsparcie Dolby Atmos i podbijają rozdzielczość do 4K. Producent chwali się też systemem Smart TV (na autorskim systemi operacyjnym), który pozwoli oglądać filmy na Netflixie lub YouTube oraz technologią MEMC, która ma zwiększać płynność wyświetlanego obrazu. Chociaż tu trzeba zauważyć, że modele zdolne są generować go w częstotliwości zaledwie 50 herców.

Jaki telewizor dostaniesz za darmo?

Do projektora możesz dostać telewizor. Konkretnie zeszłoroczny model Hisense ULED 50U7QF. Jak sama nazwa wskazuje, jest to opcja z przekątną nieomal 50 cali, więc nadająca się do mniejszych lub średnich salonów. Co ważne wspiera też technologię Dolby Vision dla lepszej dynamiki jasności i Dolby Atmos poprawiającą przestrzenność dźwięku.

ULED to rozwiązanie przypominające QLED. Mamy ekran kolorowy Quantum Dot w 4K, który poprawia zakres kolorów. Jest tu także Full Array Local Dimming, poprawiający kontrast jeszcze bardziej poprzez lokalne przyciemnianie pól obrazu. Czernie mają prezentować się lepiej niż przy zwykłych matrycach.

Hisense ULED 50U7QF na białym tle

Warto zwrócić uwagę na niższą częstotliwość (60 Hz), przez którą to nie jest idealny model do sportu i obecność systemu operacyjnego VIDAA, który daje dostęp do większości popularnych systemów streamingowych. Ten telewizor to standardowe urządzenie do salonu dla mniej wymagającego widza.

Rejestracja po zakupie - Darmowy telewizor od Hisense

Żeby otrzymać opisywany wyżej gratis od Hisense, trzeba spełnić warunki promocji. Trwa od 26 lipca do 31 sierpnia lub do wyczerpania zapasów. Działa całkiem prosto:

  • Przede wszystkim trzeba kupić projektor Hisense 88L5VG lub Hisense 100L5F-B12 od dystrybutora biorącego udział w akcji, czyli Media Expert. Najważniejsze jest to, aby zrobić to w terminie podanym powyżej - samo zgłoszenie można wysłać nawet po 31 sierpnia.
  • Następnie musisz zarejestrować swój zakup w ciągu 14 dni na hisensepromocje.pl. Trzeba będzie podesłać wzór tabliczki znamionowej, numer seryjny produktu, skan zakupu i skan gwarancji.
  • Po poprawnym zweryfikowaniu informacji, organizator promocji przyśle na swój koszt kuriera z telewizorem (ale tylko na terenie Polski) w ciągu 30 dni od stwierdzenia, że zgłoszenie jest zgodne z regulaminem.

Źródło: pl.hisense.com, Cohn&Wolfe;, rtvmaniak.pl, benchmark.pl.

Zobacz też:

blog comments powered by Disqus
Drugi telewizor za darmo? Promocja do projektora Hisense