PODPOWIEDZI:

Poznaj niezawodny ekspres automatyczny Aroma 800 od firmy Teesa!

Poznaj niezawodny ekspres automatyczny Aroma 800 od firmy Teesa!

Teesa Aroma 800 TSA4008 to nowy model ekspresu automatycznego, którego chwali się nie tylko za nowoczesny design. Przekonaj się, co ma jeszcze do zaoferowania. Szczegóły w poniższym newsie.

Ekspresy do kawy to jeden z najczęściej wybieranych segmentów urządzeń AGD do domu.

Na rynek wchodzi nowoczesny ekspres do kawy Teesa Aroma 800 TSA4008, który sprawdzi się w niemal każdej kuchni.

To co wyróżnia ekspres Teesa to z pewnością niezwykła funkcjonalność. Wykorzystuje on ciśnienie 19 barów, dzięki czemu kawa będzie miała doskonały smak za każdym razem. Menu jest bardzo przejrzyste i pozwala na wybór podstawowych parametrów, czyli mocy, temperatury, wielkości i proporcji.

Ten solidny ekspres automatyczny umożliwia zastosowanie zarówno kawy mielonej, jak i ziarnistej. Model wyróżnia się wbudowanym młynkiem żarnowym. Wspaniały aromat kawy będzie roznosił się po całym domu.

ekspres do kawy Teesa Aroma 800

Czym jeszcze zachwyca ekspres do kawy Teesa Aroma 800 TSA4008?

Sporym atutem jest regulacja wysokości dyszy w zakresie od 7,5 cm do 14,5 cm. Użycie wysokiej szklanki nie będzie zatem stanowiło przeszkody. Kolejnym elementem jest przyrządzanie dwóch filiżanek kawy jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas.

Jeżeli jesteś wielbicielem kawy z puszystą pianką, to idealnie się składa. Ekspres Teesa oferuje dyszę do spieniania mleka wraz z regulacją czasu spieniania.

W komplecie z ekspresem otrzymasz między innymi przydatny pojemnik na mleko.

Poznałeś już funkcjonalność ekspresu zatem przedstawię krótko walory estetyczne. Urządzenie występuje w kolorze czarnym i ma smukłą konstrukcję. Atrakcyjności dodaje dotykowy wyświetlacz, który pomoże przygotować Ci ulubiony napój pod własne preferencje.

Na koniec wspomnę o kwestii czyszczenia ekspresu, która spędza niektórym sen z powiek. Otóż w omawianym produkcie nie musisz się o nic martwić. Elementy umyjesz pod bieżącą wodą. Pomocna będzie także funkcja automatycznego czyszczenia i odkamieniania.

Cena tego wyjątkowego ekspresu automatycznego wynosi 1799 złotych.

Przy okazji zachęcam do zapoznania się z rankingami ekspresów do kawy i promocjami ekspresów.

blog comments powered by Disqus
Poznaj niezawodny ekspres automatyczny Aroma 800 od firmy Teesa!