PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

Postaw na bezpieczeństwo! Wybierz wodoodporne etui Cellular Line!

Postaw na bezpieczeństwo! Wybierz wodoodporne etui Cellular Line!

Najnowsze, wodoodporne dodatki Cellular Line zostały stworzone przede wszystkim z myślą o komforcie posiadaczy iPhon`a, iPad`a i telefonów bezdotykowych. Mimo wszystko są one wszechstronne i mogą posłużyć do ochrony małych rzeczy, takich jak: aparat kompaktowy, klucze czy pieniądze. Każdy z czterech modeli pokrowców Cellular Line chroni przed szkodliwym wpływem środowiska, wodą, piaskiem, solą, kurzem, kremem, smarami, na które sprzęt jest narażony w okresie wakacyjnym. Każdy musi go mieć.

Cellular Line to firma starająca się być tuż obok trendów rynkowych i w jak najlepszy sposób zaspokajać potrzeby klientów, ułatwiając i umilając im życie. Poszerzając swoją ofertę o wodoodporne etui z pewnością sprawi wiele radości osobom, szukającym odpowiedniego zabezpieczenia dla swojego sprzętu zawsze w okresie wakacyjnym. Świetnym udogodnieniem jest możliwość rozmawiania, słuchania, pisania smsów, korzystania z ekranu dotykowego oraz robienia zdjęcia bez wyciągania sprzętu z etui. Każdy może wykorzystać je w zależności od wyobraźni i potrzeb.

Voyager dla iPhone

Pierwszy model – Voyager dla iPhone'a dostępny jest w trzech kolorach: różowym, białym i czarnym. Dodatkowy pasek na szyję zapewnia bezpieczne i wygodne mocowanie.

Voyager dla iPhone

Voyager Music

Kolejne Etui Voyager Music spodoba się maniakom, słuchającym muzyki w każdym, możliwym miejscu. Wystarczy podłączyć słuchawki do sprzętu i słuchać np. w wodzie. Uniwersalny, elegancki kolor czarny to jego dodatkowy atut.

Voyager Music

Riviera

Riviera

Z kolei model Riviera przeznaczony jest dla iPhona 3G/3GS/4. Kolor biały, twarde obramowanie z przejrzystą sylikonową nakładką na ekran dotykowy i systemem szybkiego dostępu do iPhona przyciągnie uwagę wielu osób. Ciekawostką jest, że pokrowiec bez problemu unosi się na wodzie i jest wodoodporny do 6 metrów pod wodą.

Voyager dla iPad`a/iPad`a2

Voyager dla iPad`a/iPad`a2

Ostatnie etui - Voyager dla iPada/iPada2 może być również przeznaczone dla smartphonów i różnorodnych drobiazgów. Małe, zgrabne okienko na aparat cyfrowy z pewnością ucieszy fotozapaleńców, a czarny kolor doda eleganckiego charakteru.

blog comments powered by Disqus
Postaw na bezpieczeństwo! Wybierz wodoodporne etui Cellular Line!