PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

Bezpłatne mapy miast do nawigacji pieszej od Garmina

Bezpłatne mapy miast do nawigacji pieszej od Garmina

Wszystkim, którzy w okresie od 23 maja do 31 sierpnia 2011 planują zakup nawigacji Garmin z serii nuvi bądź nuLink! Garmin oferuje bezpłatnie pakiet map CityXplorer, który umożliwia swobodną nawigację w wybranych miastach z uwzględnieniem środków komunikacji publicznej

W okresie wakacyjnym, zwłaszcza podczas podróży zagranicznych, nawigacja która wskaże nam drogę do celu podróży to często niewystarczające rozwiązanie dla wymagającego turysty. W przypadku zwiedzania miast przydatna okaże się nawigacja, która poprowadzi nas przez miejską dżunglę, nawet gdy zdecydujemy się pozostawić samochód na parkingu.

Dlatego właśnie nawigacje Garmin zostały wyposażone w specjalny tryb nawigacji pieszej, który umożliwia sprawne poruszanie się po mieście. Dodatkowo, oferowane przez firmę Garmin mapy cityXplorer umożliwiają kompleksową nawigację w miastach na całym świecie. Dzięki nim mamy możliwość swobodnego podróżowania zarówno pieszo, jak i z wykorzystaniem środków komunikacji miejskiej. Ulepszony tryb piechura uwzględnia wszelkie skróty i ścieżki, które są niedostępne dla zmotoryzowanych.

Kiedy nie jesteśmy pewni, czy do wyznaczonego celu najszybciej dotrzemy korzystając z samochodu, czy z własnych nóg, cityXplorer będzie najlepszym doradcą, który wskaże optymalne rozwiązanie. Również w nowo odwiedzanych miastach nawigacja Garmina z całą pewnością okaże się niezwykle cennym przewodnikiem, którzy pomoże sprawnie poruszać się po nieznanym terenie i odnaleźć wyznaczone lokalizacje.

garmin

DODATKOWE INFORMACJE

Produkty kompatybilne z cityXplorer: seria nüvi 1100, 1200, 1300, 1400, 1600, 2200, 2300, 2400, 3700 oraz seria Garmin nüLink!

Regulamin promocji

Właściciele nawigacji z serii nüvi lub nüLink!, po rejestracji zakupionego produktu na stronie MyGarmin otrzymają możliwość bezpłatnego pobrania map CityXplorer. Użytkownicy mogą pobrać wybrane mapy cityXplorer dla poszczególnych miast z dostępnej bazy map Garmin: www.garmin.com/uk/maps/cityxplorer. Powyższe zasady dotyczą użytkowników, którzy zarejestrują się pomiędzy 23 maja a 31 sierpnia 2011.

Aby pobrać mapy cityXplorer

  • Należy zakupić nawigację kompatybilną z mapami CityXplorer w okresie promocyjnym
  • Zarejestrować produkt w serwisie MyGarmin https://my.garmin.com/mygarmin/customers/myGarminHome.faces
  • Po zarejestrowaniu urządzenia otrzymamy kod oraz adres strony, z której można pobrać aplikację
  • Należy zaznaczyć interesujące nas mapy miast cityXplorer i pobrać je do naszej nawigacji nüvi
blog comments powered by Disqus
Bezpłatne mapy miast do nawigacji pieszej od Garmina