PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Odtwarzacz Iriver E300 - Moda na Fitness

Odtwarzacz Iriver E300 - Moda na Fitness

Iriver E300 to pierwszy na rynku odtwarzacz z wbudowanymi aplikacjami typu Fitness. Ten praktyczny dodatek zdobędzie zapewne uznanie wśród ludzi aktywnie uprawiających sporty. Czujnik przeciążenia podczas treningu pokaże nam przede wszystkim ilość spalonych kalorii, przebyty dystans, ilość wykonanych kroków itp.

W odtwarzaczu iRiver E300 Do dyspozycji mamy 3 tryby: biegania, chodzenia i jazdy na rowerze. Dodatkowo możemy zarządzać sobie historią treningów aby sprawdzać nasze postępy. Użytkownik ma także możliwość wyznaczania sobie celów, które chce osiągnąć podczas danego treningu np. ilość spalonych kalorii, czas treningu itp.

Oczywiście producent nie zapomniał o aspektach muzycznych i zadbał o to aby jakość przesyłanej muzyki uprzyjemniała czas nie tylko podczas treningu ale również podczas zwykłego dnia. Player oferuje poza trybem użytkownika , 30 predefiniowanych ustawień EQ dzięki czemu bardzo łatwo dopasować brzmienie muzyki do aktualnych potrzeb, nawet podczas szybkiego biegu.

IRiver E300

Równie ciekawie prezentuje się interfejs. Jest prosty i daje mnóstwo satysfakcji podczas nawigacji. System skrótów ułatwia przechodzenie z jednego trybu w drugi.

Warto wspomnieć, że do dyspozycji użytkownika jest oczywiście Radio FM, Dyktafon i Wejście Liniowe. Nie można zapomnieć również o slocie na karty SDHC do przechowywania muzyki czy też innych danych.

Ceny detaliczne urządzeń ustalono na odpowiednio: 2GB – 299zl, 4GB – 349zl, 8GB – 389zl Produkt dostępny będzie w kilku wariacjach kolorystycznych.

IRiver E3002

Cechy iRiver E300:

  • Główny wyświetlacz Full color 2,4" TFT-LCD, 262 tys. kolorów, QVGA 320x240 pikseli
  • Ładowanie poprzez USB
  • Wbudowany akumulator litowo-polimerowy
  • Obsługiwane formaty plików audio MP3, WMA, OGG, FLAC, ASF
  • Pliki video: MPEG, WMV, XVID, RM, RMVB,
  • Pliki obrazu: JPG, BMP, PNG, GIF
blog comments powered by Disqus
Odtwarzacz Iriver E300 - Moda na Fitness