PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1500 złotych [Sierpień 2019]

Telefony myPhone w sieci wRodzinie

Telefony myPhone w sieci wRodzinie

Od 6 czerwca do oferty operatora telefonii komórkowej wRodzinie wchodzą trzy zestawy telefonów z serii myPhone Simple Life - urządzeń przyjaznych dla użytkownika. Sprzedaż wsparta zostanie kampanią reklamową w telewizji.

Sieć telefonii komórkowej wRodzinie oraz polski producent telefonów komórkowych myPhone – znany z produkcji telefonów przyjaznych dla użytkownika, o prostej funkcjonalności - wprowadzają na rynek trzy atrakcyjne zestawy promocyjne. W skład każdego zestawu wchodzi telefon z serii myPhone Simple Life oraz karta startowa wRodzinie z doładowaniem o wartości 20 złotych, aktywna bez konieczności doładowania przez 12 miesięcy.

Telefony wchodzące w skład zestawów:

myPhone 1080 DURO - wyposażony w czytelnie opisaną, „mówiącą” klawiaturę z dużymi przyciskami i elegancką obudowę z metalu i tworzyw sztucznych. To pierwszy telefon z serii myPhone Simple Life wyposażony w kolorowy wyświetlacz, moduł bluetooth i aparat cyfrowy. Sugerowana cena detaliczna brutto telefonu myPhone 1080 DURO z kartą startową wRodzinie - 299 złotych.

myPhone 1080 DURO

myPhone 1070 CHIARO - najpopularniejszy telefon z serii myPhone Simple Life, zarazem dowód na to, że łatwy w obsłudze telefon może być również ładny. Posiada podstawowe atrybuty urządzeń z tej serii - duże klawisze, kontrastowy wyświetlacz, przycisk SOS, boczne włączniki blokady klawiatury, radia i latarki. Potrafi wytrzymać do 3 tygodni w stanie czuwania. Sugerowana cena detaliczna brutto telefony myPhone 1070 CHIARO z kartą startową wRodzinie - 99 złotych.

myPhone 1070 CHIARO

myPhone 1055 RETTO - to prostota obsługi i szereg funkcjonalnych udogodnień. Podobnie jak w innych urządzeniach z tej serii, 1055 wyposażony został w duże klawisze z czytelnym opisem, przycisk SOS i kontrastowy wyświetlacz. Obudowa wykonana z dobrych jakościowo tworzyw sztucznych, tył obudowy jest gumowany, co zwiększa jej walory użytkowe. Wytrzyma bez ładowania do 14 dni (w trybie czuwania) lub do 5 godzin rozmów. Sugerowana cena detaliczna brutto telefonu myPhone 1055 RETTO z kartą startową wRodzinie - 149 złotych.

myPhone 1055 RETTO

Telefony z serii myPhone Simple Life objęte są 36-miesięczną gwarancją producenta, w tym 24-miesięczną w systemie door-to-door.

Każdy zestaw wyposażony został w kartę startową sieci wRodzinie, z doładowaniem o wartości 20 złotych, z opcją Minuty za minuty. Dzięki niej za każde dwie minuty rozmowy przychodzącej posiadacz numeru otrzymuje gratis dodatkową minutę na połączenia w ramach sieci i do telefonii stacjonarnej.

Sprzedaż zestawów promocyjnych rozpoczyna się 6 czerwca 2011 roku i potrwa miesiąc. Wsparta zostanie kampanią reklamową w telewizji i w internecie. Zestawy będą do nabycia w sieci sklepów Teletorium, w wybranych sieciach elektro- i hipermarketów, dobrych sklepach GSM oraz za pośrednictwem infolinii wRodzinie (+48 720 00 7777).

blog comments powered by Disqus
Telefony myPhone w sieci wRodzinie