PODPOWIEDZI:

Microsoft Surface Go 200 złotych taniej - Bestsellery w Supercenach!

Microsoft Surface Go 200 złotych taniej - Bestsellery w Supercenach!

W RTV Euro AGD trwa akcja Bestsellery w Supercenach, w której można kupić urządzenia taniej tylko do 24 stycznia. Teoretycznie są to urządzenia najchętniej kupowane w zeszłym roku, ale wśród promocji pojawiają się także niszowe lub starsze sprzęty. Mimo tego udało mi się wybrać pięć faktycznie tańszych i interesujących propozycji, na przykład parę laptopów ze średniej półki lub soundbar uznanej firmy.

To oczywiście nie wszystkie promocje. Rabatów w ramach akcji Bestsellery w Supercenach jest jeszcze więcej i na pewno znajdziecie tam coś dla siebie. Warto zainteresować się też takimi akcjami, jak Wielorabaty, 50 zł za 500 przy smartfonach lub 30 dni Eurookazji na AGD. Pierwsze dwie wymagają odrobiny kombinowania, ale mogą zapewnić naprawdę niezłą zniżkę na produkty z wybranej listy!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Soundbar

Polk Audio MagniFi Mini

999 zł / 799 zł

Polk Audio MagniFi Mini oferta w RTV Euro AGD

Laptop​​​​​​​

Microsoft Surface Laptop Go

2999 zł / 2799 zł

Microsoft Surface Laptop Go oferta w RTV Euro AGD

Oczyszczacz powietrza

Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011

2359 zł / 1859 zł

Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011 oferta w RTV Euro AGD

Głośnik bezprzewodowy

Tracer Rave

129,99 zł / 99,99 zł

Tracer Rave oferta w RTV Euro AGD

Laptop​​​​​​​

Lenovo ThinkBook 14 IIL

2569 zł / 2299 zł

Lenovo ThinkBook 14 IIL oferta w RTV Euro AGD

Promocje na laptopy i nie tylko do 24.01

  • Polk Audio MagniFi Mini - soundbar firmy produkującej polecane systemy audio. Model 2.1, czyli wyposażony w dodatkowy bezprzewodowy subwoofer dla znacznie lepszych niskich tonów, takich jak wybuchy lub konkretne gatunki muzyczne. Jego główną zaletą są rozmiary - to bardzo mały zestaw, który na pewno zmieści się w każdym salonie. Jest tu wsparcie dla Bluetooth do zdalnego odtwarzania muzyki z telefonu, sześć głośników wewnątrz listwy, wspierających dźwięk przestrzenny i technologia poprawiająca odtwarzanie głosu.

Microsoft Surface Laptop Go na białym tle

  • Microsoft Surface Laptop Go - laptop stworzony dla osób, które szukają naprawdę lekkiego modelu o wykonaniu premium, na przykład do szkoły lub na studia. Nie jest najmocniejszą jednostką - siedzi w nim procesor i5-1035G1, 8 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej - ale pod pewnymi względami bardzo interesującą. Przede wszystkim ma 12,4-calowy ekran dotykowy w proporcjach 3:2 i czytnik linii papilarnych, dzięki któremu można szybko i bezpiecznie zalogować się do systemu. Waga jest też dość niska - na poziomie zaledwie 1,11 kg - a czas pracy wynosi do 13 godzin na jednym naładowaniu.
  • Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011 - oczyszczacz powietrza do naprawdę dużych pomieszczeń. Producent gwarantuje wydajność wystarczającą przy metrażu do 110 metrów kwadratowych. Nawiasem mówiąc, CADR wynosi 330 m3/h, więc nie aż tak dużo, ale model spokojnie wystarczy do większego salonu. Jest tu Wi-Fi, a co za tym idzie wsparcie dla aplikacji, najważniejsze tryby, funkcja nawilżania, HEPA H13 odfiltrowująca bakterie, alergeny i pyły, a także filtr z węglem aktywnym pozbywający się z powietrza nieprzyjemnych zapachów. Do tego znajdzie się też tu czujnik czadu, a także możliwość dodawania olejków eterycznych. Dla lepszego zapachu pomieszczenia.

Hoover H-Purifier 700 HHP75CAH011 w salonie

  • Tracer Rave - tani głośnik bezprzewodowy. Poniżej 100 złotych dostaniesz produkt o niskiej mocy i ze średnim czasem pracy (do 8 godzin), ale za to z wodoodpornością na poziomie IPX5, a także możliwością odtwarzania muzyki z karty pamięci microSD. To ostatnie jest najciekawsze, bo rzadziej spotykane obecnie w głośnikach bezprzewodowych, a może okazać się lepszym rozwiązaniem niż drenowanie akumulatora smartfona.
  • Lenovo ThinkBook 14 IIL - laptop porównywalny do propozycji Microsoftu. Ma ten sam procesor, który spokojnie powinien wystarczyć do pracy. Jest tu też 14-calowy ekran, 8 GB RAM-u i 256 GB miejsca na dane. Brakuje niestety systemu operacyjnego, będzie to więc raczej wybór dla osób posiadających już Windowsa lub skorych do pracy na Linuxie. Jest za to sporo portów, aluminiowa obudowa i czytnik linii papilarnych.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Microsoft Surface Go 200 złotych taniej - Bestsellery w Supercenach!