PODPOWIEDZI:

Najszybciej ładujący się smartfon na świecie Realme GT NEO 3!

Najszybciej ładujący się smartfon na świecie Realme GT NEO 3!

Nadchodzący smartfon Realme GT NEO 3 osiągnie 50 procent naładowania w zaledwie 5 minut. Więcej informacji o innowacyjnym rozwiązaniu w zakresie szybkości baterii znajdziesz w poniższym newsie.

Smartfon Realme GT NEO 3 po 5 minutach ładowania z mocą 150 W osiąga 50 procent baterii.

150W UltraDart Charge

Technologia ładowania smartfonów wskoczyła na wyższy poziom. W porównaniu do poprzednich modeli wartości sięgały od 18 W do 65 W, co przekładało się na pełne naładowanie telefonu w 35 minut. Teraz pół baterii to kwestia kilku minut.

Realme GT Neo 3 - wyglad-smartfona

UltraDart Charging Architecture

Firma Realme wprowadza architekturę ładowania urządzeń inteligentnych o mocy 100 W - 200 W (UltraDart Charging Architecture). To jedyne takie rozwiązanie na świecie! W praktyce oznacza to najlepsze opcje w zakresie zarówno bezpieczeństwa, szybkości, jak i żywotności baterii.

UDCA to przełomowy produkt techniczny gwarantujący ultraszybkie ładowanie. Dlaczego właściwie smartfon może być szybciej ładowany? Powodem jest wykorzystanie pomp ładujących Multi Boost Charge Pumps zwiększających prąd ładowania.

Owa technologia UDCA ma jeszcze jedną rzecz do zaoferowania, a mianowicie pomoc w utrzymywaniu właściwej temperatury w trakcie ładowania. Funkcja Ultra Heat Management i algorytm zarządzania temperaturą UDCA zapewni temperaturę urządzenia poniżej 43 stopni Celsjusza, a to przekłada się na bezpieczeństwo użytkownika.

Realme GT Neo 3 - design-smartfona

Ostatnią kwestią jest Ultra Battery Protection, czyli doskonała ochrona baterii. Baterie litowe zachowują 80 procent pojemności baterii przy ponad 1000 pełnych cyklów ładowania. Nie ma zatem mowy, że coś odbywa się kosztem żywotności baterii.

Smartfon Realme GT Neo 3 będzie dostępny na rynku w drugiej połowie tego roku.

Na naszej stronie możesz również poznać Najnowsze flagowe smartfony realme - GT 2 i GT 2 Pro.

blog comments powered by Disqus
Najszybciej ładujący się smartfon na świecie Realme GT NEO 3!