PODPOWIEDZI:

Pierwsza przedsprzedaż telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok!

Pierwsza przedsprzedaż telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok!

Startuje przedsprzedaż telewizorów Samsung z portfolio na 2023 rok. Oferta obejmuje wybrane modele z serii Excellence Line Neo QLED 8K, Neo QLED 4K i OLED. Trwa promocja, podczas której przy zamówieniu otrzymasz dedykowany soundbar za 1 zł. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

Ruszyła przedsprzedaż najnowszych telewizorów Samsung, podczas której można skorzystać z promocji na soundbar za 1 zł (w zależności od modelu telewizora, otrzymasz soundbar Samsung HW-Q800B lub Samsung HW-Q930B). Akcja trwa od 13 marca do 2 kwietnia 2023 roku (lub do wyczerpania puli), zatem czasu już coraz mniej.

Wysyłka produktów rozpocznie się od 3 kwietnia i potrwa do 16 kwietnia 2023 r. Zamówienia można składać na stronie Samsung.com, w salonach Samsung Brand Store, a także w sieciach sprzedaży RTV Euro AGD, Media Expert, Neonet, Media Markt i X-KOM oraz w Audio Color.

Warto dodać, że tegoroczna oferta to telewizory z wieloma technologiami. Ich różnorodność sprawia, że spełnią wymagania wielu widzów.

Telewizory Samsung z portfolio na 2023 rok

Na wstępie zaznaczę, że oferta obejmuje takie telewizory Samsung, jak: Neo QLED 4K 55QN85C, 65QN85C, 65QN95C, modele Excellence Line Neo QLED 8K 65QN700C, 65QN800C, 65QN900C oraz tegoroczny telewizor OLED S90C o przekątnej 55 i 65 cali.

Excellence Line Neo QLED 8K i Neo QLED 4K wyróżniają się technologią Quantum Mini LED, dzięki której użytkownik może liczyć na niezwykłą szczegółowość obrazu (niezależnie od tego, czy jest to ciemna czy jasna scena), lepszą kontrolę nad podświetleniem.

Excellence Line jest chwalona za multi-inteligentny procesor odpowiadający za proces skalowania jakości obrazu zbliżonej do 8K. Realizm podczas oglądania gwarantowany. Efekt trójwymiarowości zawdzięcza z kolei technologii Wzmocnienia Głębi Obrazu Pro i lepszej kontroli nad podświetleniem kształtów.

Jeżeli chodzi o tegoroczne telewizory Samsung OLED S90C, to masz do czynienia z prawdziwymi, kinowymi wrażeniami. W zaciszu domowym zyskasz realistyczny obraz, wyraźne, jasne kolory. Technologia Samsung OLED to połączenie głębokiej czerni, czystej bieli i pełnej palety żywych kolorów.

tegoroczny 65-calowy telewizor Samsung

Przedsprzedaż to nie tylko możliwość wcześniejszego zamówienia telewizora, ale również skorzystanie z niemałej promocji na soundbar za złotówkę. Taki duet z pewnością spotęguje wrażenia. Dwa dostępne modele soundbarów są wspierane takimi funkcjami, jak Q-Symphony i Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni.

Oto dostępne konfiguracje:

Kategoria

Model telewizora

Soundbar HW-Q800B

Soundbar HW-Q930B

 

Neo QLED 4KQE55QN85CATXXHX
OLEDQE55S90CATXXHX
Excellence LineQE65QN700CTXXHX
Excellence LineQE65QN800CTXXHX
Neo QLED 4KQE65QN85CATXXHX
Excellence LineQE65QN900CTXXHX
Neo QLED 4KQE65QN95CATXXHX
OLEDQE65S90CATXXH X

Pamiętaj, że liczba promocyjnych zestawów jest ograniczona.

Polecam zajrzeć do naszego działu ranking telewizorów, gdzie znajduje się wiele modeli w różnorodnych cenach, na miarę aktualnych potrzeb każdego użytkownika.

Zobacz również artykuł na temat:

Najnowsze telewizory Samsung jako centrum inteligentnego domu SmartThings - CES 2023

blog comments powered by Disqus
Pierwsza przedsprzedaż telewizorów Samsung z oferty na 2023 rok!