PODPOWIEDZI:

Latarka czołowa z czujnikiem ruchu od marki Lethe już w Biedronce!

Latarka czołowa z czujnikiem ruchu od marki Lethe już w Biedronce!

Już od dzisiaj, czyli od 9 marca, w sklepach Biedronka pojawi się latarka czołowa z czujnikiem ruchu. W poniższym newsie dowiesz się, co ma do zaoferowania latarka marki Lethe i jaka jest jej cena.

O dzisiaj aż do wyczerpania zapasów w sklepach sieci Biedronka możesz kupić latarkę czołową z czujnikiem ruchu marki Lethe. Do zakupu zachęca przystępna cena, a mianowicie 34,99 zł za sztukę.

To uniwersalny produkt, który sprawdzi się podczas sportów, takich jak jazda na rowerze, bieganie. Będzie przydatna również dla mechaników samochodowych, pracowników drogowych, służb publicznych czy wędkarzy.

Jest praktyczna w każdej nieoczekiwanej sytuacji, która zdarzy się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Kilka słów o latarce czołowej Lethe

Latarka Lethe z czujnikiem ruchu charakteryzuje się wytrzymałym akumulatorem 1200 mAh. Ładowanie odbywa się za pomocą przewodu USB-C, który znajdziesz w komplecie. Latarka ma formę opaski zakładanej na głowę. W celu zapewnienia sobie największej wygody, możesz ją regulować.

Zachwyci duży kąt świecenia - wynosi 230 stopni. Producent zastosował 40 diod COB (centralne) oraz 1 diodę XPE (boczna).

Do wyboru 5 trybów świecenia:

  1. frontowy pasek LED, silny strumień światła (350 lm)
  2. frontowy pasek LED, średni strumień światła (150 lm)
  3. lampka boczna, silny strumień światła (150 lm)
  4. lampka boczna, średni strumień światła (60 lm)
  5. tryb stroboskopowy

latarka czołowa od marki Lethe

Użytkownik skorzysta z trybu aktywacji czujnika ruchu. W tym celu wystarczy włączyć frontowe lub boczne oświetlenia i krótko przytrzymać przycisk czujnika ruchu.

W momencie, gdy dioda stanu zaświeci się na czerwono-zielono, to należy poruszać dłonią w odległości około 10 cm od czujnika. W ten sposób włączasz i wyłączasz światło latarki.

Dodatkowym atutem jest stopień ochrony IPX4. Latarka nie uszkodzi się podczas lekkiego deszczu.

Warto dodać, że latarka Lethe była weryfikowana przez instytucję badawczą DEKRA pod kątem trwałości, funkcjonalności i łatwości obsługi. Uzyskała certyfikat.

Przy okazji zobacz inne modele w naszym rankingu latarek.

Sprawdź również: Opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach w Biedronce

blog comments powered by Disqus
Latarka czołowa z czujnikiem ruchu od marki Lethe już w Biedronce!