PODPOWIEDZI:

Opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach w Biedronce od 23 marca!

Opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach w Biedronce od 23 marca!

Już od jutra, czyli od 23 marca w sklepach sieci Biedronka będziesz mógł kupić opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

23 marca w sieci sklepów Biedronka pojawi się opiekacz do kanapek pod marką Psi Patrol. Dziecko z pewnością zachwyci wypieczona odznaka Psiego Patrolu na jego kanapce, zwłaszcza że jest to jedna z najbardziej ulubionych bajek.

Opiekacz do kanapek kupisz w cenie 99,90 złotych. Będzie dostępny do wyczerpania zapasów.

Kilka słów o opiekaczu Psi Patrol

Opiekacz Psi Patrol to z pozoru zwykłe urządzenie, jednak jego wyjątkowość polega na specjalnych płytach grzejnych z odznaką Psi Patrol. Taka forma kanapek przekona niejadków do skosztowania przekąski. Wydajna praca to zasługa mocy 750 W. Jednocześnie przyrządzisz 2 kanapki.

Płyty grzejne są pokryte powłoką nieprzywierającą i pomimo tego, że są one zamontowane na stałe, to ich czyszczenie nie powinno sprawić trudności.

Producent zaleca, aby przechowywać sprzęt w pozycji pionowej.

Opiekacz do kanapek PSI PATROL otwarty

Opiekacz Psi Patrol z Biedronki prezentuje się estetycznie, posiada górny i dolny uchwyt oraz zatrzask.

Warto dodać, że opiekacz przeszedł pozytywną weryfikację (pod względem wytrzymałości, funkcjonalności, użyteczności, produkcji kontrolowanej) i uzyskał certyfikat.

Zachęcam do przejrzenia działu ranking opiekaczy, w którym znajdziesz opiekacze 3w1 z wymiennymi płytami, najmocniejsze opiekacze, a także profesjonalne opiekacze do kanapek dla wymagających użytkowników.

Zobacz również:Latarka czołowa z czujnikiem ruchu od marki Lethe już w Biedronce!

blog comments powered by Disqus
Opiekacz wypiekający odznakę Psi Patrol na kanapkach w Biedronce od 23 marca!