PODPOWIEDZI:

Słuchawki Turtle Beach Stealth 600 Max i Turtle Beach Stealth 700 Max już w sprzedaży!

Słuchawki Turtle Beach Stealth 600 Max i Turtle Beach Stealth 700 Max już w sprzedaży!

Na rynek wkraczają nowe bezprzewodowe słuchawki gamingowe premium Stealth 600 Max i Stealth 700 Max od firmy Turtle Beach. Więcej informacji na ich temat w poniższym newsie.

Marka Turtle Beach wprowadza do sprzedaży bezprzewodowe słuchawki gamingowe zaprojektowane pod konsolę Xbox i wiele innych platform, takich jak na przykład PS4, PS5, Nintendo Switch, komputery PC z systemem Windows i Mac, a także urządzenia mobilne z systemem iOS i Android.

Jakie są słuchawki Stealth 700 Gen 2 Max?

Słuchawki nauszne Turtle Beach Stealth 700 Gen 2 Max gwarantują ponad 40 godzin bezprzewodowego działania, możliwość sterowania z poziomu aplikacji, a także łączność USB i Bluetooth bez opóźnień. Dobrą wiadomością jest fakt, że 15 minut ładowania wystarczy, żeby cieszyć się odtwarzaniem przez 8 godzin.

Słuchawki bezprzewodowe Stealth 700 Max zapewniają wysokiej jakości dźwięk przestrzenny 3D. Są komfortowe w użytkowaniu, również walory estetyczne nie zawodzą. To jeden z najlepszych zestawów słuchawkowych do gier 2022.

Zostały wyposażone w przetworniki Nanoclear o średnicy 50 mm, pałąk wzmocniony metalem, technologię ProSpecs (przyjazna okularom), mikrofon z funkcją wyciszenia, a także poduszki z pianki (wypełnione dodatkowo żelem chłodzącym).

Istnieje możliwość odbierania połączeń, słuchania ulubionej muzyki, prowadzenia rozmów na Discordzie. Bez problemu połączysz się z aplikacją mobilną i dostosujesz różne funkcje (ustawienie mikrofonu, dźwięku). Gracze będą zachwyceni wrażeniami dźwiękowymi podczas grania.

Słuchawki można zamawiać w przedsprzedaży na stronie www.turtlebeach.com bądź u wybranych sprzedawców. Dostępne w wersji kolorystycznej czarnej lub kobaltowej.

Premiera już 8 maja 2022 roku.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 199,99 USD.

słuchawki Turtle Beach Stealth 700 Max

Słuchawki Stealth 600 Gen 2 MAX i Stealth 600 Gen 2 USB

8 maja 2022 roku w sprzedaży pojawią się również inne modele. Mowa o słuchawkach gamingowych Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 Max i Turtle Beach Stealth 600 Gen 2 USB.

Stealth 600 Gen 2 Max cechują się czasem pracy na baterii 48 godzin, krystalicznie czystym dźwiękiem, mocnymi przetwornikami 50 mm, miękkimi nausznikami, dobrym mikrofonem, połączeniem o niskim opóźnieniu (bezprzewodowy nadajnik USB 2,4 GHz firmy Turtle Beach). Wystarczy przekręcić przełącznik, aby wybrać platformę do gier. Panel sterowania jest łatwo dostępny. Wersje kolorystyczne to wyboru to czerń, Midnight Red i Arctic Camo.

Ich sugerowana cena wynosi 129,99 USD.

Słuchawki Stealth 600 Gen 2 USB oferują 24-godzinne działanie bezprzewodowe, połączenie obsługiwane przez bezprzewodowy nadajnik USB 2,4 GHz firmy Turtle Beach, dźwięk przestrzenny 3D, przetworniki 50 mm, poduszki nauszne przyjazne dla okularów, a także mikrofon z funkcją „Flip-to-mute”. Będą dostępne w czarnym lub białym wariancie kolorystycznym.

Cena detaliczna kształtuje się na poziomie 99,99 USD.

blog comments powered by Disqus
Słuchawki Turtle Beach Stealth 600 Max i Turtle Beach Stealth 700 Max już w sprzedaży!