PODPOWIEDZI:

Odkurzacze taniej! Wysprzątaj dom na majówkę

Szybki spis treści:
Odkurzacze taniej! Wysprzątaj dom na majówkę

Szukasz odkurzacza taniej? Sprawdziłem co w ofercie ma przed majówką RTV Euro AGD. Dobierałem tylko modele faktycznie przecenione, to znaczy takie, których cena nie została ostatnio sztucznie bardzo zawyżona po to, aby rabat w efekcie był tak naprawdę podwyżką. Wśród dzisiejszych modeli między innymi niedrogi odkurzacz automatyczny Tefala i tradycyjny sprzęt premium, z serii, którą kiedyś testowałem.

Poza typowymi przecenami na pojedyncze produkty są też ciekawsze opcje. Na przykład Wielorabaty. To promocja, w której dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt w koszyku, spośród objętych akcją. Przecenę uzależniono od tego, ile rzeczy kupujesz - przy pięciu kwota spada nawet do złotówki. Z tego szczególnie opłaci ci się skorzystać jeżeli kupujesz rzeczy w podobnej cenie!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Odkurzacz automatyczny

Tefal Xplorer Serie 60 RG7447

1499 zł / 999 zł

Tefal Xplorer Serie 60 RG7447 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15

2099 zł / 1799 zł

Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Miele Triflex HX1 Pro

2999 zł / 2299 zł

Miele Triflex HX1 Pro oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz pionowy

Bosch Unlimited 8 BSS821VNE4

1999 zł / 1499 zł

Bosch Unlimited 8 BSS821VNE4 oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacz tradycyjny

Miele Boost CX1 Cat&Dog;

1599 zł / 1399 zł

Miele Boost CX1 Cat&Dog oferta w RTV Euro AGD

Odkurzacze w promocji!

  • Tefal Xplorer Serie 60 RG7447 - bardzo niski odkurzacz automatyczny. Mierzy zaledwie 6 centymetrów wysokości, wciśnie się więc prawie wszędzie! W dodatku nie tylko odkurza, ale i mopuje. Co ważne popracuje nawet przez 90 minut na jednym naładowaniu. Sprawdzi się więc też i w większych mieszkaniach. Do tego zdalne sterowanie oraz wsparcie aplikacji - poniżej 1000 złotych to bardzo sensowna opcja.

Tefal Xplorer Serie 60 RG7447 4w1

  • Bosch Unlimited 8 ProPower BCS82POW15 - porządny odkurzacz bezprzewodowy, który jest w stanie pracować nawet przez 45 minut na jednym naładowaniu. Natomiast ma też wymienne akumulatory, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby to wydłużyć. Wyposażony w szczotkę z podświetleniem LED i silnik TurboSpin, którego łopatki wirują z prędkością do 86 tysięcy obrotów na minutę, wciągnie wszystko! Jest tu też tryb automatyczny i sporo akcesoriów, w tym wąż przedłużający.
  • Miele Triflex HX1 Pro - kolejny odkurzacz pionowy z wyższej półki, tym razem wyposażony w dwa wymienne akumulatory. Pozwolą mu na pracę nawet przez 120 minut na jednym naładowaniu! Ciekawostką jest główna elektroszczotka, która mierzy 28 centymetrów szerokości, dzięki czemu wysprzątasz nią szybciej więcej podłóg i dywanów. Ma też niezłe oświetlenie LED i pozwala odstawiać odkurzacz pionowo.
  • Bosch Unlimited 8 BSS821VNE4 - tańszy i równie wydajny, jak poprzedni model Boscha, odkurzacz pionowy. Ma mniej dodatków i mniejszy akumulator. Za to znajdziesz w nim tryb automatyczny, możliwość wymiany baterii między różnymi sprzętami (w tym elektronarzędziami) tego producenta i elektroszczotkę z podświetleniem LED! Jest tu też giętka ssawka ułatwiająca czyszczenie kaloryferów i tapicerek.

Kobieta korzystająca z modelu Bosch Unlimited 8 BSS821VNE4

  • Miele Boost CX1 Cat&Dog; - elegancki odkurzacz tradycyjny bezworkowy, który jakiś czas temu już testowałem. Co prawda w innej wersji, ale ten będzie równie mocny i solidnie zbudowany. Poza designem i technologią Vortex zwiększającą przepływ powietrza, model ten wyposażony jest w dodatkową turboszczotkę ułatwiającą zbieranie sierści z dywanów oraz parkietów. Must have dla właścicieli zwierząt!

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Odkurzacze taniej! Wysprzątaj dom na majówkę