PODPOWIEDZI:
HIT Dnia - promocje w sklepie RTV Euro AGD

Netbook, tablet, czy może Acer ICONIA Tab W500?

Netbook, tablet, czy może Acer ICONIA Tab W500?

Co łączy najlepsze cechy komputera PC i tabletu? Zdaniem firmy Acer - ICONIA TAB W500

Acer ICONIA TAB W500 jest tabletem z multidotykowym ekranem o przekątnej 10,1 oraz stacją dokującą wyposażoną w pełnowymiarową klawiaturę Chiclet. Acer ICONIA TAB W500 ma znacznie większe możliwości niż typowy tablet. Wyświetlacz o dużej rozdzielczości oraz zoptymalizowany system dźwiękowy Dolby gwarantują wspaniałą rozrywkę, natomiast poręczna stacja dokująca z klawiaturą doskonale nadaje się do pracy.

Acer ICONIA TAB to idealne urządzenie dla osób, które chcą korzystać z wygodnego ekranu dotykowego, ale jeszcze nie są gotowe całkowicie pożegnać się z klawiaturą. Pełnowymiarowa klawiatura Chiclet pełni też funkcję stacji dokującej, dzięki czemu zapewnia zarówno optymalną ergonomię, jak i dostęp do dodatkowych interfejsów. Ponadto, jest wyposażona w urządzenie wskazujące Acer FineTrack z dwoma przyciskami umożliwiającymi wygodne nawigowanie, gniazdo Ethernet zapewniające szybką łączność z Internetem oraz port USB do podłączania urządzeń peryferyjnych.

Acer ICONIA Tab W500

Punktem początkowym do uruchamiania dotykowych funkcji tabletu ICONIA TAB W500 jest interfejs Acer Ring. Aby go uruchomić i uzyskać natychmiastowy dostęp do funkcji oraz aplikacji dotykowych zainstalowanych w tablecie Acer ICONIA TAB W500, wystarczy wykonać gest przypominający chwytanie.

W skład oprogramowania, uruchamianego poprzez interfejs Acer Ring wchodzą między innymi aplikacje: Clean Disk do zarządzania dyskiem twardym, Snipping Tool do szybkiego kopiowania fragmentów ekranu, Device Control do konfigurowania ustawień tabletu, Camera do sterowania kamerą internetową Acer Crystal Eye Webcam, Game do szybkiego uruchamiania zainstalowanych gier, a także kalkulator.

Interfejs Acer Ring jest też wyposażony w zakładki AppCards ułatwiające przeglądanie oraz uruchamianie aplikacji dotykowych:

  • przeglądarki TouchBrowser pozwalającej na wyszukiwanie, wyświetlanie oraz wybieranie informacji z Internetu przy użyciu funkcji dotykowych,
  • SocialJogger do łączenia się z serwisami społecznościowymi,
  • My Journal do zbierania fragmentów ulubionych serwisów WWW i łączenia ich w jedną stronę zapewniającą dynamiczny dostęp do interesujących treści,
  • clear.fi do wyszukiwania, udostępniania oraz odtwarzania plików multimedialnych z urządzeń w sieci domowej.

Acer ICONIA Tab W500

Acer clear.fi jest systemem do udostępniania plików multimedialnych, który pozwala na szybkie i łatwe odtwarzanie plików z urządzeń podłączonych do domowej sieci. Oprogramowanie clear.fi oraz port HDMI pozwalają na strumieniowe przesyłanie multimediów z tabletu Acer ICONIA TAB W500 do wszystkich urządzeń, które są podłączone do sieci domowej i są wyposażone w system clear.fi.

Dostępne konfiguracje:

Iconia Tab W500 - 10" WXGA (1280x800), AMD C-50 Dual Core, 2GB RAM, 32GB SSD, 802.11bgn, kamera 1.3MP(back)+1.3MP(front), Bluetooth, opcjonalna klawiatura, cena 2 199 zł brutto

Iconia Tab W501 - 10” WXGA (1280x800), AMD C-50 Dual Core, 2GB RAM, 32GB SSD, 802.11bgn, 1.3MP(back)+1.3MP(front), Bluetooth, modem 3G, opcjoanlna klawiatura, cena 2 599 zł brutto

blog comments powered by Disqus
Netbook, tablet, czy może Acer ICONIA Tab W500?