PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Muzyczne gadżety na promocji w Vobis!

Szybki spis treści:
Muzyczne gadżety na promocji w Vobis!

W sklepie Vobis.pl pojawiły się ciekawe promocje na gadżety, które przydadzą się zarówno do rozrywki, jak i do użytku domowego. Spójrz na kilka godnych uwagi propozycji.

Na Vobis.pl pojawiło się wiele przecenionych urządzeń. Wybrałam głośnik bezprzewodowy, słuchawki oraz soundbar.

ProduktCenaOferta
Sony SRS-XB23349 zł326 złSony SRS-XB23 oferta w Vobis.pl
JBL Live 460NC Czarne419 zł389 złJBL Live 460NC oferta w Vobis.pl
TCL TS8132 Czarny1149 zł959 złTCL TS8132 oferta w Vobis.pl

Promocje Vobis.pl

Oto krótkie opisy każdego produktu na promocji w Vobis.pl.

  • Głośnik bezprzewodowy Sony SRS-XB23 to mobilny sprzęt, który zabierzesz ze sobą w plenerową imprezę, na działkę, do parku, na kemping, na plaże, pod namiot. Nie zajmuje wiele miejsce, możesz wszędzie cieszyć się słuchaniem ulubionej muzyki. Wyróżnia się wodoodpornością (IP67). Dźwięk jest głęboki, czysty. Mocniejszy bas to zasługa wydłużonej membrany. Czas pracy na baterii wynosi 12 h. Zastosowano złącze USB-C.
  • Nauszne słuchawki JBL Live 460NC w czarnym kolorze cechują się zarówno łącznością bezprzewodową Bluetooth, jak i przewodową. Zostały wyposażone w mikrofon, przetworniki 40 mm, aktywną redukcję szumów oraz wygodną regulację głośności. Możesz słuchać muzyki podczas biegania, ale również prowadzić rozmowy, a więc łączyć pożyteczne z przyjemnym. Zapewniają nawet do 50 godzin odtwarzania muzyki.

kobieta ze słuchawkami na uszach firmy JBL

  • Soundbar TCL TS8132przeceniono aż o 190 zł. Jego moc całkowita wynosi 350 W. System dźwięku to 3.1.2 Dolby Atmos. Znajdziesz złącza HDMI i optyczne. Produkt zapewnia doskonałe wrażenia podczas słuchania muzyki, oglądania filmów wspólnie z rodziną. Bezprzewodowy subwoofer gwarantujący mocne basy umieścisz gdziekolwiek. Soundbar współpracuje z OK Google, Apple AirPlay oraz Amazon Alexa.
     
blog comments powered by Disqus
Muzyczne gadżety na promocji w Vobis!