PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Ciekawe sprzęty dla dzieci na promocji w Vobis.pl

Szybki spis treści:
Ciekawe sprzęty dla dzieci na promocji w Vobis.pl

Wybór danego urządzenia dla dziecka zawsze jest trudnym zadaniem. Trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów, między innymi bezpieczeństwo. Wyłożyłam Ci na tacy kilka promocyjnych sprzętów, które nadadzą się dla Twojej pociechy, a kupisz je taniej w sklepie Vobis.pl.

Spośród ciekawych promocji w sklepie Vobis.pl wyłoniłam kilka perełek. Wśród nich elektryczna hulajnoga, smartwatch i boombox.

ProduktCenaOferta
Prime3 EES11549 zł499 złPrime3 EES11 oferta w Vobis.pl
Garett Kids 4G Różowy349 zł319 złGarett Kids 4G Różowy oferta w Vobis.pl
Philips AZ700/12549 zł449 złPhilips AZ700/12 oferta w Vobis.pl

Promocje na Vobis.pl

Kilka słów o promocyjnych produktach dla dzieci.

  • Hulajnoga elektryczna dla dzieci Prime3 EES11 sprawdzi się dla dziecka w wieku od 8 lat. Maksymalne obciążenie to 50 kg. Zastosowano 5-calowe koła, silnik o mocy 80 W, oświetlenie LED na platformie i przednim kole. Prędkość sięga do 12 km/h. Hulajnoga jest zwrotna, lekka, prezentuje się bardzo fajnie. Pełne naładowanie trwa do 5 godzin (do 60 minut jazdy).

hulajnoga elektryczna z oświetleniem LED dla dziecka

  • Smartwatch dla dziecka Garett Kids 4G Różowy to praktyczny gadżet wyposażony w 1,4-calowy ekran, pamięć 4 GB, baterię o pojemności 730 mAh. Oferuje mikrofon, wodoszczelność IP67. Ten zegarek zadba o bezpieczeństwo Twojej pociechy. Przydatnym rozwiązaniem jest przycisk SOS, łączność 4G, LTE i WiFi (wiesz, gdzie znajduje się dziecko), a także możliwość wykonywania oraz odbierania połączeń.

różowy smartwatch dla dziecka

  • Przeceniony o 100 zł boombox Philips AZ700/12 przyniesie wiele rozrywki. Sprzęt umożliwia bezprzewodowe przesyłanie muzyki ze smartfona, a to wszystko dzięki Bluetooth. Zachwycają głębokie basy, dobre brzmienie, wyświetlacz LCD. Cechuje się cyfrowym tunerem, głośnikami o mocy 12 W oraz zasilaniem sieciowym lub bateryjnym.

boombox Philips AZ700/12

blog comments powered by Disqus
Ciekawe sprzęty dla dzieci na promocji w Vobis.pl