PODPOWIEDZI:
Sharp FQ8EG - Telewizor 65cali, QLED za mniej niż 4000 zł 💰

Promocje na AGD do kuchni - Pięć sprzętów w Extra Wyprzedaży

Szybki spis treści:
Promocje na AGD do kuchni - Pięć sprzętów w Extra Wyprzedaży

Szukasz promocji na AGD do kuchni? Dobrze się składa. W ramach trwającej akcji Extra Wyprzedaż udało mi się znaleźć pięć sprzętów, które świetnie wpasują się w potrzeby każdego kucharza. Trzy piekarniki i dwie płyty indukcyjne - na pewno znajdziesz coś dla siebie.

To co prawda promocje, które sprawdziłem pod kątem historycznych cen - nie ma tu ściemy. Warto jednak też na własną rękę przyjrzeć się ofercie RTV Euro AGD. Szczególnie interesujące przy okazji poszukiwań AGD do domu może być akcja Wielorabaty Haier, w której dostaniesz zniżkę na najtańszy produkt, zależną od liczby rzeczy objętych promocją w koszyku. Przy pięciu cena najmniej drogiego spada do złotówki!

Produkt

Nazwa

Cena

Link do zakupu

Piekarnik

Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB

1399 zł / 1099 zł

Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Samsung Dual Cook NV75K5541RG

2399 zł / 1699 zł

Samsung Dual Cook NV75K5541RG oferta w RTV Euro AGD

Piekarnik

Samsung Dual Cook NV75K5541RB

2579 zł / 1999 zł

Samsung Dual Cook NV75K5541RB oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Candy CTP643C/YEP

1199 zł / 799 zł

Candy CTP643C/YEP oferta w RTV Euro AGD

Płyta indukcyjna

Whirlpool WSQ2760BF

1299 zł / 999 zł

Whirlpool WSQ2760BF oferta w RTV Euro AGD

Wyposaż kuchnię taniej!

  • Whirlpool OAKZ9 7921 CS NB - niedrogi piekarnik z funkcją czyszczenia katalitycznego. Jest interesujący ze względu na design - ma tylko jedno pokrętło centralne. Przy tym są tu też programy automatyczne, do których uzyskasz dostęp dzięki wyświetlaczowi, oraz jeden poziom prowadnic teleskopowych. To świetna opcja, aby zabezpieczyć się przed oparzeniami.

Piekarnik Samsung Dual Cook wyposażony w innowacyjne technologie

  • Samsung Dual Cook NV75K5541RG - piekarnik z technologią Dual Cook. Dzięki separatorowi i budowie urządzenia możesz stworzyć dwie komory z różnymi temperaturami, pomiędzy którymi nie przenikają się zapachy. To idealne rozwiązanie do pieczenia naraz ciast i mięs, na obiad oraz deser. Do tego jest świetny zakres temperatur od 30 do 250 stopni Celsjusza oraz wiele trybów pieczenia, w tym Pro Roasting dedykowany mięsom.
  • Samsung Dual Cook NV75K5541RB - zasadniczo model różni się od poprzedniego wyłącznie kolorem. Jeżeli podoba ci się omawiana przed chwilą wersja, ale bardziej pasuje ci do mieszkania czarny piekarnik, to musisz wydać więcej. Za to otrzymasz elegancki model z prowadnicami teleskopowymi, czyszczeniem katalitycznym oraz wspomnianą technologią Dual Cook.
  • Candy CTP643C/YEP - tania płyta indukcyjna Candy z czterema polami. Ciekawostką w tej cenie jest funkcja Bridge, czyli łączenie ze sobą dwóch pól po to, aby uzyskać większą przestrzeń do podgrzewania na przykład brytfanny. Jest tu też funkcja podtrzymywania ciepła oraz booster, zwiększająca moc do najwyższego poziomu na wybranym polu.

Niedroga płyta indukcyjna Candy

  • Whirlpool WSQ2760BF - płyta indukcyjna z funkcją booster na wszystkich czterech polach grzewczych. Jej największą zaletą jest technologia 6. zmysł, która w przypadku tego urządzenia sprowadza się do 4 ustawień dedykowanych różnym działaniom w kuchni. Zależnie od tego, czy wybierzesz utrzymanie ciepła, roztapianie, wrzenie lub gotowanie na wolnym ogniu, płyta dobierze odpowiednią moc.

Źródło: RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Promocje na AGD do kuchni - Pięć sprzętów w Extra Wyprzedaży