PODPOWIEDZI:

Huawei Watch D już w Polsce! Przełomowy smartwatch z pomiarem ciśnienia krwi i analizą EKG!

Huawei Watch D już w Polsce! Przełomowy smartwatch z pomiarem ciśnienia krwi i analizą EKG!

Przed Tobą wyjątkowy smartwatch Huawei Watch D, który pozwala zarówno na pomiar ciśnienia krwi, jak i analizę EKG. Więcej szczegółów na jego temat przeczytasz w poniższym newsie.

Firma Huawei wprowadziła na rynek innowacyjny smartwatch Huawei Watch D z funkcją monitorowania ciśnienia krwi i analizą EKG, co potwierdził certyfikat CE dla wyrobu medycznego. Celem stworzenia tego typu urządzenia jest przede wszystkim dbanie o zdrowie, kontrola nad kondycją fizyczną i psychiczną. W formie zegarka otrzymasz pomocnika w codziennym życiu.

Kilka słów o Huawei Watch D

Inteligentny smartwatchHuawei Watch D posiada algorytm pomiaru ciśnienia TruBP, który jest oparty na modelu kaskadowym i różnych wzorcach ciśnienia krwi. Margines błędu wynosi tylko ±3 mm Hg. Cała metoda polega na zastosowaniu mini‑pompki i ergonomicznie ukształtowanej poduszki powietrznej połączonej z rozciągliwym paskiem oraz motylkowym zapięciem.

To wszystko zapewnia precyzyjną pracę. Urządzenie wykryje nieprawidłową sylwetkę bądź błędne ułożenie rąk. Istnieje możliwość ustawienia specjalnego przypomnienia o wykonywaniu pomiarów w wyznaczonych porach. Regularne monitorowanie zmian ciśnienia pomoże zadbać o zdrowie serca.

Drugą istotną funkcją jest wykonanie analizy EKG. W dedykowanej aplikacji zostaniesz poinformowany o wykryciu zagrożenia, chodzi między innymi o migotanie przedsionków. Sprzęt potrafi również rozpoznać rytm zatokowy. Elektrody, które znajdują się pod zakrzywionym, szafirowym korpusem są pokryte powłoką PVD i gwarantują dokładne zbieranie sygnału. Pomiar zostanie wyświetlony na ekranie (wystarczy przytrzymać przez 30 sekund przycisk znajdujący się z boku).

Zachwyca ulepszona technologia monitorowania tętna HUAWEI TruSeen 5.0+ wykorzystująca 8 czujników fotoelektrycznych. Kolejną zaletą jest monitorowanie poziomu SpO2 (wskaźnik dotlenienia organizmu), co jest bardzo istotne, gdyż niskie dotlenienie zagraża zdrowiu. Funkcja HUAWEI TruSleep 2.0 analizuje kluczowe fazy snu, fazy REM, drzemki, liczbę przebudzeń. W ten sposób oceni jakość Twojego snu i w razie potrzeby podpowie, jak ją poprawić. Kolejny czujnik odpowiada za kontrolę temperatury skóry. Masz także wgląd do poziomu stresu.

przełomowy smartwatch z pomiarem ciśnienia i analizą EKG

Jeżeli chodzi o wykonanie smartwatcha Huawei Watch D, to postawiono na zakrzywione szkło, aluminiową ramkę, dwa poręczne przyciski dające szybki dostęp do menu i do monitorowania ciśnienia krwi. Zegarek wykazuje kompatybilność z systemami Android oraz iOS. Za śledzenie tras na świeżym powietrzu odpowiedzialne jest pozycjonowanie GNSS.

Produkt rozpozna 6 głównych typów treningów, a nawet zaoferuje ponad 70 trybów treningowych. Na smartwatchu zobaczysz wszelkie istotne powiadomienia, masz kontrolę nad odtwarzaniem muzyki, sprawdzisz prognozę pogody, ustawisz alarmy. Bezprzewodowe naładowanie baterii do pełna wystarczy na 7 dni użytkowania.

Sugerowana cena wynosi 1799 zł. W sprzedaży będzie już od 3 listopada. W dniach od 2 do 27 listopada 2022 r. dostępny będzie w ofercie specjalnej, a mianowicie kupujący otrzyma wagę HUAWEI Smart Scale 3 tylko za 1 zł.

Na pewno interesuje Cię dostępność. Huawei Watch D dostępny będzie u partnerów biznesowych w sieciach handlowych Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom i Komputronik. Kupisz go również w Strefie Marki na Allegro, na platformie Amazon oraz w Huawei Experience Store i na Huawei.pl. W sklepie Huawei.pl dostępne są różne korzyści, na przykład przedłużenie gwarancji o rok.

blog comments powered by Disqus
Huawei Watch D już w Polsce! Przełomowy smartwatch z pomiarem ciśnienia krwi i analizą EKG!