PODPOWIEDZI:

Najnowsze telewizory Hisense i nie tylko prosto z CES 2023

Najnowsze telewizory Hisense i nie tylko prosto z CES 2023

Jak wiadomo, obecnie trwają targi CES 2023. Na wczorajszej konferencji marka Hisense podsumowała swoje osiągnięcia. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

W trakcie konferencji prasowej na targach CES 2023, która odbyła się 4 stycznia, prezes Hisense USA, David Gold podsumował osiągnięcia marki Hisense. Zakres tych osiągnięć dotyczy globalnej ekspansji, rozwoju innowacji technologicznych, działalności B2B oraz sponsoringu.

Co wyróżnia markę Hisense?

W 2022 roku Hisense TV zajął 2 miejsce w globalnych dostawach telewizorów. Wszyscy wiemy, że sytuacja gospodarcza na rynku jest bardzo trudna. Mimo tego marka może się pochwalić dużym wzrostem sprzedaży telewizorów HisenseSkąd te rekordowe wyniki?

  • Przede wszystkim jest to zasługa strategii biznesowej.
  • Drugą rzeczą jest fakt, że firma cały czas wkłada swój wysiłek, aby jakość produktów była stale podnoszona.
  • Kolejną sprawą było włączenie pewnych marek do swojego portfolio, aby skutecznie rozszerzyć kategorie produktowe. Chodzi o takie firmy, jak Toshiba TV, Gorenje i Sanden.

Jeżeli zastanawiasz się, czym dysponuje marka Hisense, to już informuję. Może się pochwalić 66 zagranicznymi oddziałami i biurami, 31 centrami badawczo-rozwojowymi, a także dostępnością produktów w ponad 160 krajach i regionach.

Warto wspomnieć o działalności B2B, który jest nowym rozwijającym się sektorem, podobnie zresztą jak rozwój systemu smart home, w którym marka wykorzystała swoje mocne strony w technologiach RTV i AGD.

Podczas konferencji prezes David Gold wspomniał, że na ekosystem do zarządzania inteligentnym domem składa się połączenie Vidaa (systemu operacyjnego Smart TV) oraz platformy ConnectLife do monitorowania i sterowania pracą urządzeń AGD.

Z pewnością trzema cechami, które wyróżniają markę Hisense w swojej branży jest wysoka skala, wydajność i elastyczność.

Hisense na targach CES 2023

Globalne partnerstwa i sponsoring

Na wzrost świadomości marki pozytywnie wpływają globalne partnerstwa i sponsoring. Przypomnę, że to w 2004 roku firma zadeklarowała chęć ekspansji na zagraniczne rynki. Takie długoterminowe inwestycje Hisense bardzo zaowocowały, zwłaszcza w zakresie marketingu sportowego (UEFA, Paris Saint-Germain, United Soccer).

Tak na prawdę przełomowy wzrost świadomości marki nastąpił za sprawą sponsoringu FIFA World Cup 2022.

Wzrost sprzedaży to zatem zasługa inwestycji w produkcję, badania i rozwój, nowe partnerstwa, tworzenie innowacyjnych produktów, a także strategiczne przejęcia.

Celem marki Hisense na nadchodzące lata jest dążenie do dalszego rozwoju, stawiając na najnowsze rozwiązania w dziedzinie między innymi elektroniki użytkowej czy urządzeń gospodarstwa domowego.

Zobacz również:

blog comments powered by Disqus
Najnowsze telewizory Hisense i nie tylko prosto z CES 2023