PODPOWIEDZI:

Zmywarka Candy RapidO CI 3E6L0 - Najlepsza i najszybsza w klasie

Zmywarka Candy RapidO CI 3E6L0 - Najlepsza i najszybsza w klasie

Marka Candy stworzyła zaawansowaną technologicznie zmywarkę Candy RapidO CI 3E6L0W, która jest najlepsza i najszybsza w klasie. Jest cicha, wygodna i energooszczędna. Więcej na jej temat dowiesz się z poniższego newsa.

Firma Candy specjalizuje się w małych i dużych urządzeniach gospodarstwa domowego. Tym razem asortyment został wzbogacony o rodzinną zmywarkę do zabudowy Candy RapidO CI 3E6L0W. W dzisiejszych czasach, zmywarka w domu nikogo już nie dziwi.

Producenci prześcigają się w coraz nowszych funkcjach, tak aby nowoczesna zmywarka była nie tylko wydajna, ale również energooszczędna, komfortowa w użytkowaniu, cicha. Czy taka właśnie okaże się zmywarka od Candy, która jest oceniana na 5.0 przez użytkowników?

Jaka jest nowa zmywarka Candy RapidO CI 3E6L0W?

Najlepsza i najszybsza w klasie zmywarka do zabudowyCandy RapidO CI 3E6L0W to prawdziwy sprzęt do zadań specjalnych. Super cichy produkt z pewnością ułatwi codzienne obowiązki, choćby dzięki temu, że ma niezwykle pojemne wnętrze. Przestrzeń załadunkowa jest o 11% większa w porównaniu ze standardowymi modelami, a to wszystko przy zachowaniu klasycznych wymiarów. Ta niebywała pojemność sprawia, że wewnątrz zmieszczą się naczynia o różnych rozmiarach. Bez problemu wyczyścisz nawet blachę z piekarnika.

Zabiegane osoby ucieszy fakt, że nowa zmywarka Candy RapidO oferuje cykl 49 minut, a więc jest to jeden z najszybszych pomocników na rynku. Filtr antybakteryjny został wykonany ze specjalnego tworzywa, zatem nie ma mowy o wszelkich zanieczyszczeniach, drobnoustrojach, bakteriach czy nieprzyjemnych zapachach.

Nie zabrakło programu higienicznego do dezynfekcji naczyń w temperaturze 75°C, co ucieszy zwłaszcza rodziców małych dzieci. Skuteczność eliminacji zarazków sięga aż 99%. To bardzo bezpieczna metoda zmywania butelek dla dzieci.
 

Sprawdź aktualną cenę zmywarki
Candy RapidO CI 3E6L0W

Cena zmywarki do zabydowy Candy RapidO CI 3E6L0W

Program uniwersalny jest przeznaczony do codziennego zmywania naczyń, z kolei program ekologiczny pomoże zmniejszyć zużycie wody i energii, co przekłada się na ochronę środowiska. Dostosujesz pod własne potrzeby, kiedy masz uruchomić sprzęt. Może to być nawet pora nocna, gdyż zmywarka pracuje niezwykle cicho.

Candy RapidO CI 3E6L0W nowa zmywarka do zabudowy

Ta inteligentna zmywarka do naczyń niesie ze sobą kolejne udogodnienia. Są nimi łączność z aplikacją mobilną hOn oraz funkcja Snap&Wash.; Możesz zrobić zdjęcie koszy wypełnionych naczyniami, a o resztę nie trzeba się martwić. Zostanie w automatyczny sposób wykryta ilość, rodzaj i położenie naczyń, tak aby program był najlepiej dobrany. Dzięki temu, że cykl będzie najszybszy i najwydajniejszy, to użytkownik zaoszczędzi czas oraz pieniądze.

Producent zastosował żywotny silnik bezszczotkowy Speed-Drive Inverter, który dba o najlepszą wydajność, małe zużycie energii. Nie trzeba czekać do momentu, aż się uzbiera cały kosz naczyń. Wystarczy uruchomić funkcję połowy załadunku, która również dba o ekonomiczne działanie.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby ustawić cykl zmywania o tej godzinie, jaka Ci odpowiada. Godzina rozpoczęcia może być w odstępach 3, 6 lub 9 godzin. Z tego powodu, że jest to jedna z najcichszych zmywarek, możesz uczynić to w nocy, aby naczynia na rano były czyste. Jeżeli korzystasz z taryfy nocnej, to znacznie ograniczysz rachunki za prąd.

Ten model z pewnością znajdzie się w rankingu najlepszych zmywarek do naczyń.

blog comments powered by Disqus
Zmywarka Candy RapidO CI 3E6L0 - Najlepsza i najszybsza w klasie