PODPOWIEDZI:

NAVITEL R900 4K - Nowy wideorejestrator z realnym 4K!

NAVITEL R900 4K - Nowy wideorejestrator z realnym 4K!

Do sprzedaży wprowadzono nowy wideorejestrator samochodowy - Navitel R900 4K.To model odporny na warunki atmosferyczne, wyposażony w zaawansowany sensor SONY 415 STARVIS i oferujący szeroki kąt widzenia. Więcej informacji na temat urządzenia znajduje się w poniższym newsie.

Marka NAVITEL dostarczająca wiele rozwiązań, jeżeli chodzi o elektronikę samochodową, wprowadziła na rynek nowy wideorejestrator z realnym 4K. Chodzi dokładnie o NAVITEL R900 4K, którego cena wynosi 499 zł. Jest dostępny w sklepie RTV EURO AGD oraz w serwisie Allegro.

Jaki jest wideorejestrator NAVITEL R900 4K?

Kamera samochodowaNAVITEL R900 4K to tak na prawdę pierwszy wideorejestrator, który nagrywa filmy w wysokiej rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160), w 30 kl./s. Taka jakość obrazu sprawia, że kierowca bez trudu odczyta numery tablic rejestracyjnych. Produkt jest kompaktowych wymiarów, jego obsługa nie sprawi problemów, a dodatkowo wyróżnia się doskonałą jakością wykonania. 2,35-calowy ekran został wykonany w technologii IPS.

Filmy są zapisywane na karcie microSD o pojemności do 256 GB. Niezwykle wydajna technologia kompresji obrazu HEVC H.265 sprawia, że pliki zajmują mniej miejsca. Procesor MSTAR 8629Q odpowiada za stabilne działanie, z kolei szeroki kąt widzenia obiektywu 140° obejmie więcej szczegółów w kadrze.

Zachwyca sensor optyczny SONY 415 STARVIS i 7-warstwowa szklana soczewka z warstwą filtra IR (podczerwieni), dzięki którym możliwa jest rejestracja każdego detalu nawet w słabych warunkach oświetleniowych.

Zapisywanie i zabezpieczanie nagrań z kolizji jest możliwe za sprawą funkcjiAuto-Start, a także G-Sensorowi.

nowy rejestrator samochodowy firmy NAVITEL

W kamerce samochodowej zastosowano superkondensator, którego rolą jest podtrzymywanie zasilania. Nie straszne mu warunki atmosferyczne, takie jak mróz, upał.

Wideorejestrator montuje się na przedniej szybie. Służy do tego uchwyt na przyssawkę z obrotowym mechanizmem blokującym. Mocowanie jest zatem bezpieczne.

NAVITEL R900 4K jest zasilany przez port USB typu C.

Użytkownik otrzyma w komplecie między innymi czytnik kart pamięci do szybkiej transmisji danych z kamery na komputer, ładowarkę samochodową czy licencję nawigacyjną na smartfon/tablet z mapą 47 państw. Tym modelem Navitel zapewnił sobie topowe miejsce wśród najlepszych kamer samochodowych na rynku. 

blog comments powered by Disqus
NAVITEL R900 4K - Nowy wideorejestrator z realnym 4K!