PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaka wyciskarka wolnoobrotowa do 2000 zł? |TOP 7|

Nowy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych Franke

Nowy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych Franke

Zlewozmywak to coś więcej niż strefa zmywania. Dziś, kiedy zmywarki praktycznie przejęły funkcję zmywania w naszych domach, zlewozmywak wykorzystywany jest do wielu innych zadań. Często stanowi on dodatkową powierzchnię roboczą, przeznaczoną głównie do tzw. prac mokrych, związanych z wodą. Nowoczesne zlewozmywaki wyposażone w dodatkowe akcesoria pozwalają na wygodne przygotowywanie jedzenia, mycie warzyw i owoców, obieranie ich i rozdrabnianie.

Ze względu na nowe funkcje jakie spełnia dzisiaj zlewozmywak w kuchni, bardzo ważny jest materiał z którego został on wykonany. Trwałość powierzchni, odporność na plamy, zarysowania i temperaturę oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością – to najważniejsze cechy jakie bierzemy pod uwagę wybierając produkt do swojej kuchni. Dlatego też wszystkie zlewozmywaki i komody do podbudowy firmy Franke wykonane z fragranitu DuraKleen posiadają specjalną powierzchnię zabezpieczoną nową powłoką Sanitized .

franke1

Zabezpieczony fragranit zawiera srebro, które jest aktywnym składnikiem materiału. Drobinki srebra ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów. Testy wykazały, że fragranit zabezpieczony powłoką Sanitized ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów w 99%, co jest najwyższą skutecznością dostępną na rynku w przypadku zlewozmywaków kompozytowych. Powłoka Sanitized, którą pokryta jest powierzchnia produktu jest trwała i nie ściera się podczas użytkowania. Nawet po wielu latach korzystania ze zlewozmywaka jony srebra zawarte w ochronnej powłoce nie tracą swego działania. Dzięki Sanitized rozwój bakterii i drobnoustrojów na wyczyszczonych powierzchniach jest skutecznie ograniczony, a właściwość higieniczna fragranitu pomaga utrzymać ten obszar w czystości. Należy jednak pamiętać, że Sanitized nie zastępuje regularnego czyszczenia.

franke2

blog comments powered by Disqus
Nowy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych Franke