PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tablety do 1500 zł w 2019 roku |TOP 5|

LeapFrog LeapPad Explorer - tablet dla dzieci

LeapFrog LeapPad Explorer - tablet dla dzieci

Rynek tabletów ciągle się powiększa, producenci prześcigają się w pomysłach jak zwiększyć zainteresowanie klientów swoim produktem. Jednak większość urządzeń przeznaczona jest dla ludzi dorosłych. Jeżeli nie chcemy aby się coś stało z naszym delikatnym tabletem, kiedy trafi on w ręce dziecka, może powinniśmy się zastanowić nad zakupieniem tabletu przeznaczonego specjalnie dla dzieci.

LeapPad Explorer to tablet wyprodukowany przez firmę LeapFrog z myślą o dzieciach. Urządzenie zostało wycenione na około 100 dolarów. Jego konstrukcja jest uproszczona, jednak zapewni on wszystko to czego dzieci oczekują od tego typu urządzenia. Tablet skupia się głównie na dostarczaniu oprogramowania edukacyjnego i gier. Dostępny na to urządzenie będzie bardzo lubiany przez dzieci program Disney Animation Studio. Oprogramowanie do tabletu będzie rozprowadzane za pomocą kartridży, których cena będzie w okolicach 5-25 dolarów. Obudowa tabletu została specjalnie wzmocniona, a wymiary przystosowane dla dzieci.

LeapPad Explorer

Jeżeli chodzi o specyfikację techniczną, to ze względu na niską cenę produktu, jest ona dosyć uboga. Jednak producent zapewnia, że jak na urządzenie przygotowane dla dzieci, parametry techniczne wystarczą w zupełności. Tablet posiada ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości 480x272 pikseli, z rezystancyjnym panelem dotykowym. Tablet został wyposażony w procesor o taktowaniu 400 MHz. Urządzenie posiada 2 GB wbudowanej pamięci. Znaleźć tutaj można również kamerkę, głośnik i mikrofon. Zamiast systemu operacyjnego zastosowano tutaj autorski interfejs graficzny. Urządzenie mimo swojej prostoty pozwala dziecku na zapoznanie się z nowoczesnymi technologiami.

blog comments powered by Disqus
LeapFrog LeapPad Explorer - tablet dla dzieci