PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 700 zł? [Październik 2019]

Odpoczywasz nad morzem? Doładuj się na lato

Odpoczywasz nad morzem? Doładuj się na lato

Epay Polska wraz z Orange przygotowały specjalną wakacyjną promocję dla wszystkich plażowiczów i żeglarzy. Każdy kto doładuje telefon za 50 zł w dowolnym punkcie epay w jednej z nadmorskich lub mazurskich miejscowości może liczyć na specjalny prezent od Orange.

Dzięki wakacyjnej promocji, każdy kto doładuje telefon kartą Orange za 50 zł i wyśle SMS na numer 8006 wpisując w treść wiadomości niewykorzystany kod doładowania, otrzyma dodatkowy pakiet 200 MMS-ów, swobodnie wymienialnych na SMS-y. Oprócz tego każdy kto skorzysta z promocji może liczyć na prezent-gadżet w postaci czapki z daszkiem lub poręcznej maty do opalania.

doładuj konto

– Polskie morze i Mazury to bardzo często oraz chętnie wybierane miejsca spędzania urlopu w lato. Uważamy, że prezenty w postaci dodatkowych MMS-ów, aby móc lepiej dzielić się przeżyciami ze znajomymi, oraz przydatnych na plaży gadżetów, spotka się z pozytywnym odzewem wszystkich tych, którzy wypoczywają nad wodą. Chcemy, aby każdy spędził miło swój wolny czas, dlatego właśnie zdecydowaliśmy się na taką formę promocji – tłumaczy Barbara Szewc, Marketing Manager w epay.

Akcja obejmuje wszystkie nadmorskie miejscowości od Świnoujścia aż do Krynicy Morskiej, a także obszar Mazur. Promocja jest aktywna w okresie od 18 czerwca do 21 sierpnia.

O trwaniu promocji będą informować plakaty mieszczące w miejscach, w których znajdują się punkty epay.

blog comments powered by Disqus
Odpoczywasz nad morzem? Doładuj się na lato