PODPOWIEDZI:

Ecovacs Deebot T20 OMNI - Premiera najnowszego robota sprzątająco-mopującego!

Ecovacs Deebot T20 OMNI - Premiera najnowszego robota sprzątająco-mopującego!

Nadchodzi premiera robota czyszczącego z technologią prania mopa w gorącej wodzie. Najnowszy robot sprzątająco-mopujący Ecovacs Deebot T20 OMNI zachwyca wszechstronnością i innowacyjnymi funkcjami. Więcej informacji o jego możliwościach, cenie i dostępności znajdziesz w poniższym newsie.

Firma Ecovacs wprowadza na rynek wszechstronnego robota odkurzającego i mopującego Ecovacs Deebot T20 OMNI z technologią samoczynnego mycia mopa gorącą wodą.

Kilka słów o Ecovacs Deebot T20 OMNI

Automatyczny robot czyszczącyEcovacs Deebot T20 OMNI przenosi w zupełni inny wymiar czyszczenia. Pranie mopa w gorącej wodzie pozwoli na skuteczne usuwanie z niego brudu. Woda w stacji jest podgrzewana do 55°C. Funkcja Instant Heat podgrzewa wodę na jej wlocie i to zaraz przed procesem mycia. Został również specjalnie opracowany roztwór czyszczący Ecovacs.

Funkcja automatycznego podnoszenia go na dywanach umożliwia czyszczenie twardych podłóg i dywanów za jednym zamachem, co znacznie pozwoli zaoszczędzić czas i Twój wysiłek. Nie musisz podnosić bądź przenosić dywanów. Jest to zasługą specjalnego czujnika ultradźwiękowego, który wykryje zmianę rodzaju podłogi. Krążki mopa przestają się obracać. Nie dojdzie do zawilgocenia dywanu.

Robot sprzątający Ecovacs wyróżnia się niebywałą mocą ssania na poziomie 6000 Pa i wydajnym obrotowym systemem mopowania, co przekłada się na efektywne działanie. Zostaną usunięte zanieczyszczenia i brud nawet z małych narożników lub dywanów o dużej powierzchni. Inteligentny system mycia obrotowego OZMO Turbo 2.0 poradzi sobie z uporczywymi plamami na podłogach (usuwa 10 najpopularniejszych rodzajów plam, prędkość do 180 obrotów na minutę).

Na wygodę i wydajność wpływa stacja czyszcząca All-in-One, która oferuje worek na kurz o pojemności 3 l, a także zbiornik na brudną i czystą wodę (każdy o pojemności 4 l). Nie zabrakło funkcji samooczyszczania stacji. Istotne, że nakładki mopa są suszone gorącym powietrzem po zakończeniu czyszczenia. Takie rozwiązanie gwarantuje pełną higienę.

Ecovacs Deebot T20 OMNI system detekcji przeszkod

Warto wspomnieć o różnych trybach czyszczenia, które sprawiają, że robot znajdzie zastosowanie w każdym domu. Przykładowo wybierzesz tryb "Tylko odkurzacz", "Tylko mop", "Odkurz i mop" czy "Odkurz przed mopem".

Tryb pracy o nazwie Gospodyni Deebot w inteligentny sposób dopasuje parametry czyszczenia do środowiska każdego pomieszczenia. Nie musisz szukać skomplikowanych ustawień w aplikacji. Działa zarówno automatycznie, jak i za pośrednictwem autorskiego asystenta głosowego YIKO.

Zachwyca technologia unikania przeszkód TrueDetect 3D 3.0, która wykorzystuje algorytmy światła strukturalnego i obrazowania 3D. Robot potrafi unikać przeszkody, takie jak na przykład zabawki. Technologia TrueMapping 2.0 pozwoli na precyzyjne odwzorowanie domu użytkownika.

Producent postawił na baterię o pojemności 5200 mAh. Robot automatycznie się ładuje i wznawia pracę w tym samym miejscu, co przerwał.

Dostępność i cena Ecovacs Deebot T20 OMNI

Ecovacs Deebot T20 OMNI pojawi się w Polsce w sprzedaży 30 maja 2023 r. Sugerowana cena detaliczna wynosi 4999 zł.

blog comments powered by Disqus
Ecovacs Deebot T20 OMNI - Premiera najnowszego robota sprzątająco-mopującego!