PODPOWIEDZI:

Creative Live! Cam Sync 4K - Najnowsza kamera internetowa już w sprzedaży!

Creative Live! Cam Sync 4K - Najnowsza kamera internetowa już w sprzedaży!

Na rynek trafiła kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 4K z przetwornikiem Sony 4K UHD 8 MP i wieloma inteligentnymi funkcjami, aby móc tworzyć, streamować lub pracować w 4K. Więcej szczegółów na temat tego urządzenia w poniższym newsie.

Najnowsze urządzenie od Creative, znanego lidera produktów do rozrywki cyfrowej, wyróżnia się wieloma przydatnymi rozwiązaniami, aby sprawdziło się zarówno dla początkującego streamera, jak i osób pracujących zdalnie czy uczących się w domu. Jeżeli zależy Ci na wysokiej jakości obrazie i dobrej komunikacji, to kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 4K jest dla Ciebie.

Kilka słów o Creative Live! Cam Sync 4K

Kamera internetowaCreative Live! Cam Sync 4K zachwyca maksymalną rozdzielczością obrazu 3840 x 2160. Została wyposażona w niezwykle wydajny przetwornik obrazu Sony 4K UHD 8 MP, obiektyw szerokokątny 95°, który zarejestruje więcej w kadrze, jak również regulację tylnego podświetlenia. Efektem jest wyraźny i szczegółowy obraz, nawet przy słabym oświetleniu.

Nie można narzekać na płynność (40 FPS) oraz dwa dookólne mikrofony typu MEMS wspomagane oprogramowaniem SmartComms (krystalicznie czyste rozmowy). Z tym modelem stworzysz profesjonalne treści wideo.

Na kamerce Creative Live! Cam Sync 4K uchwycisz wszystko co chcesz, a to za sprawą między innymi regulowanej rotacji horyzontalnej 360° i nachyleniu 30°. W celu wyregulowania ostrości, wystarczy użyć pierścienia obiektywu.

Suwak na górnej części kamery służy do wyciszania i sterowania połączeniem w trakcie rozmów. Klips montażowy daje elastyczność, jeżeli chodzi o znalezienie najlepszego kąta widzenia. Klips ten posiada także specjalny gwint, za pomocą którego podłączysz kamerkę do większości statywów. Pełną prywatność i ochronę gwarantuje z kolei osłona obiektywu.

kamera internetowa Creative Live! Cam Sync 4K na statywie

Oprogramowanie SmartComms daje jeszcze łatwiejszy i inteligentniejszy sposób komunikacji online. Funkcja VoiceDetect polega na automatycznym włączaniu lub wyłączaniu mikrofonu w oparciu o technologię wykrywania głosu (efektem jest mówienie bez zakłóceń). Rolą funkcji Noise Clean-out jest natomiast redukcja niepożądanych szumów w tle, jakie mogą wystąpić podczas połączenia wideo.

Funkcje są dostępne w aplikacji Creative, którą należy pobrać na platformę z systemem Windows 10/11. W aplikacji masz również dostęp do zaawansowanych ustawień, jak na przykład balans bieli, jasność, kontrast czy kompensacja podświetlenia.

Istotne, że kamerka nie wymaga instalowania żadnych dodatkowych sterowników, a jej obsługa jest bardzo prosta. Jest gotowa do użycia zaraz po podłączeniu do USB na komputerach PC lub Mac (technologia Plus & Play). Wykazuje współpracę z systemami zgodnymi z certyfikatem UVC. Dodatkową swobodę zapewnia kabel o długości 1,8 m.

Na koniec warto wspomnieć o kompatybilności z popularnymi aplikacjami do wideokonferencji (m.in.  Zoom, Skype, Microsoft Teams, Cisco WebEx, Google Meet, Facebook Messenger).

Cena i dostępność Creative Live! Cam Sync 4K

Kamerę internetową Creative Live! Cam Sync 4K kupisz w cenie 289 zł. Jest dostępna na stronie Creative.com.

Przy okazji sprawdź także nasz ranking kamer internetowych, w których znajdziesz inne modele marki Creative.

blog comments powered by Disqus
Creative Live! Cam Sync 4K - Najnowsza kamera internetowa już w sprzedaży!