PODPOWIEDZI:

iRobot wprowadza do oferty nowe modele Roomba serii j9!

iRobot wprowadza do oferty nowe modele Roomba serii j9!

Na rynku pojawią się mocne nowości od iRobot. Mowa o robotach sprzątających Roomba serii j9. To niezwykle inteligentne i potężne modele. Przy okazji, marka iRobot prezentuje aktualizację systemu operacyjnego iRobot OS 7.0. Więcej szczegółów w poniższym newsie.

iRobot to wiodący producent domowej robotyki, który stworzył w 2023 roku kompleksową metodologię testów, wykorzystując  przy tym zaawansowane możliwości nowego laboratorium testowego.

Firma wprowadza właśnie najnowsze roboty sprzątające Roomba serii j9 o przemyślanej konstrukcji. Konsumenci mogą liczyć na to, że odkurzacze automatyczne posprzątają skutecznie i zgodnie z oczekiwaniami, jak również zakończą pracę bez żadnych zakłóceń. Zapomnij o najechaniu na przeszkody, pobrudzeniu dywanów czy utknięciu robota.

Masz do czynienia z jeszcze nowszym poziomem automatyzacji, co jest zasługą stacji ładująco-czyszczącej z systemem automatycznego opróżniania zbiornika i uzupełniania wody z płynem (Clean Base AutoFill). Aktualizacja systemu operacyjnego iRobot OS 7.0 dostarczy efektywnych rozwiązań, jak Dirt Detective i SmartScrub.

Roomba Combo j9+ - jeszcze więcej mocy, autonomii i inteligencji

iRobot Roomba Combo j9+ wyróżnia się precyzyjnym czyszczeniem wszystkich rodzajów podłóg. Zachwyci 4-stopniowy system sprzątania z 2 szczotkami z gumową powłoką. Gwarantowany system szorowania z użyciem siły docisku i 100% więcej mocy ssącej.

Nowy model robota odkurzajaco-mopującego cechuje się modułem wykrywania podłóg miękkich D.R.I. (Dry Rug Intelligence), dzięki czemu ramię mopujące unosi się na wierzch robota (funkcja osłony). Nie dochodzi do pobrudzenia czy zamoczenia wykładzin lub dywanów z długim włosiem.

Robot sprzątający iRobot szczyci się zaawansowaną technologią systemu operacyjnego iRobot OS, która umożliwia dokładne mapowanie przestrzeni w domu 7 razy szybciej wraz z sugestiami nazw pomieszczeń.

Inteligentny odkurzacz iRobot Roomba Combo j9+ potrafi rozpoznać i odpowiednio manewrować wokół wielu typów przeszkód, jak na przykład buty, przewody, odzież. Technologia Dirt Detective potrafi przewidzieć potrzeby w zakresie sprzątania i samodzielnie dopasować ustawienia działania dla każdego pomieszczenia z osobna. Swoją pracę rozpocznie od najbardziej zabrudzonej powierzchni. Technologia SmartScrub optymalizuje mopowanie uporczywych zabrudzeń, co oznacza, że sprzęt porusza się na zmianę w tył i przód oraz dociska nakładkę do podłoża.

iRobot Roomba Combo j9+ ze stacją Clean Base AutoFill

Stylowa stacja Clean Base AutoFill w dużej mierze wspiera robota odkurzająco-mopującego Roomba Combo J9+. Została wykonana z najwyższej jakości materiałów, pokrywa wierzchnia imituje drewno. Potrafi magazynować zabrudzenia nawet z 60 dni i uzupełniać płyn do mopowania podłóg przez 30 dni. W specjalnych przegródkach można przechowywać m.in. zapasowe nakładki mopujące. Działanie jest niezwykle ciche.

iRobot Roomba j9+ jako numer 1 wśród robotów odkurzających

iRobot Roomba j9+ to najmocniejszy i najbardziej inteligentny odkurzacz automatyczny w gamie iRobot. Bez trudu poradzi sobie nawet w większym domu, gdzie znajdują się zwierzęta. Posiada 100% większą moc ssącą, jeszcze dłużej działający akumulator i szereg rozwiązań stworzonych z myślą o właścicielach czworonogów.

Najnowsze roboty iRobot potrafią automatycznie dostosować moc ssącą do aktualnych warunków, czyli np. zwiększyć ją na dywanie. To wszystko jest zasługą kilku rzeczy, a mianowicie  technologii Carpet Boost, 3-stopniowego systemu sprzątania z 2 gumowymi szczotkami głównymi, a także systemu wykrywania rodzaju podłoża. W momencie zakończenia pracy, powróci do stacji Clean Base, w której dojdzie nie tylko do naładowania robota, ale również opróżnienia pojemnika z zabrudzeń (znajdą się one w worku, który wystarczy na około 2 miesiące).

Roomba serii j9 wykorzystuje w swoim działaniu system Dirt Detective. Poprzez analizę poprzednich cykli, wykryje, które obszary trzeba wziąć pod uwagę jako pierwsze i zoptymalizuje dla każdego z nich np. poziom mocy ssącej.

 Roboty Roomba Combo j9+ i Roomba serii j9 są napędzane mocą systemu operacyjnego iRobot OS oraz technologią inteligentnych map Imprint. Są w stanie zrozumieć wiele komend głosowych. Istnieje możliwość sparowania ich z asystentami Alexa, Google Assistant i Siri w celu zlecenia sprzątania konkretnego pomieszczenia lub w pobliżu danego obiektu. Nawigacja PrecisionVision pozwoli robotom dokładnie zidentyfikować przedmioty znajdujące się przed nimi bądź ominąć daną przeszkodę (np. miskę psa).

najnowszy iRobot Roomba serii j9

iRobot OS 7.0

System operacyjny iRobot OS 7.0 nie ma problemu z tworzeniem spersonalizowanych sugestii sprzątania. Dopasowuje je do indywidualnych potrzeb użytkownika. Masz również szansę zarządzać nimi w aplikacji iRobot Home. Obecna aktualizacja przyniosła nowe rozwiązania, jak technologia Dirt Detective oraz SmartScrub. Zadebiutowały one wraz z nową serią robotów.

Sprawdź: Ranking odkurzaczy automatycznych

Dirt Detctive

Technologia Dirt Detective sprawia, że najnowsze roboty iRobot dokonują automatyzacji procesu sprzątania, bazując na wykonanych wcześniej zadaniach. Potrafią prawidłowo planować swoją pracę, nadają priorytet najbardziej brudzącym się pomieszczeniom, dostosowują moc ssącą, ilość przebiegów, mopowanie. Dirt Detective wprowadziło przede wszystkim takie rozwiązania, jak:

  • Mapa oceny czystości - sprawdzisz w aplikacji iRobot Home ocenę stanu czystości poszczególnych pomieszczeń. System operacyjny iRobot OS bada wykonane już przez robota misje sprzątania i wie, które pomieszczenia wymagają więcej uwagi przy kolejnym procesie sprzątania.
  • Priorytet dla bardziej zabrudzonych pomieszczeń - iRobot Roomba Combo j9+ oceni, gdzie wykonać cykl odkurzania z mopowaniem, a gdzie tylko odkurzania. Wykryje najbrudniejsze pomieszczenia lub te, które nie były sprzątane ostatnim razem. W trybie odkurzania i mopowania wyczyści łazienkę jako ostatnią, aby nakładka mopująca nie miała styczności z podłogami w innych pomieszczeniach.
  • Preferencje inteligentnego sprzątania - personalizowany plan jest tworzony na podstawie charakterystyki danego pomieszczenia i rodzaju podłoża. Obszary o większym natężeniu ruchu będą gruntownie wysprzątane. Jeżeli chodzi o mopowania, to zoptymalizuje pracę, czyli np. postawi na dodatkowe szorowanie w miejscach, które tego wymagają.

SmartScrub

Użytkownicy mogą skorzystać z technologii SmartScrub, aby mieć pewność, że zabrudzenia zostaną wyczyszczone dwa razy lepiej (szorowanie podłogi przy jednoczesnym docisku nakładki mopującej do podłoża). Obszarem wymagającym głębszego wyczyszczenia mogą być np. płytki w kuchni.

Zobacz: Testy odkurzaczy automatycznych

Prywatność i bezpieczeństwo

Firma dba o ochronę prywatności klientów i bezpieczeństwo danych, dlatego stosuje najwyższe standardy szyfrowania danych. Jest to gwarancja, że dane klientów pozostają prywatne i bezpieczne. Co więcej, użytkownik może w każdej chwili zaktualizować swoje ustawienia w aplikacji, aby określić to, do jakich informacji marka iRobot może mieć dostęp. Dane użytkowników nie zostaną sprzedane. iRobot to pierwsza firma z branży robotów domowych, której produkty otrzymały certyfikat TÜV SÜD Cyber Security Mark.

Dostępność i cena

Nowe roboty będą dostępne od 26 września w następujących, sugerowanych cenach:

Aktualizacja systemu operacyjnego iRobot OS do wersji 7.0 rozpoczęła się w skali globalnej.

blog comments powered by Disqus
iRobot wprowadza do oferty nowe modele Roomba serii j9!