PODPOWIEDZI:

Najnowsze telewizory marki Toshiba z systemem VIDAA U6!

Najnowsze telewizory marki Toshiba z systemem VIDAA U6!

Do sprzedaży trafiły nowe telewizory Toshiba z systemem operacyjnym VIDAA. W poniższym newsie znajdziesz informacje na temat wdrożonych rozwiązań w najnowszych produktach, jak również dowiesz się, które dokładnie modele telewizorów korzystają z systemu VIDAA.

VIDAA to funkcjonalny, szybki, intuicyjny, stale doskonalony i samodzielny system operacyjny Smart TV, który zastosowano w najnowszych telewizorach Toshiba. Ma do zaoferowania dostęp do ponad 200 aplikacji, mowa o największych światowych serwisach VoD, jak np. Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, YouTube.

Szybkie i intuicyjne działanie

System operacyjny VIDAA wraz z zastosowanymi procesorami w nowych telewizorach Toshiba gwarantują błyskawiczną pracę, szybkie i intuicyjne wyszukiwanie treści. To duży komfort przy instalowaniu i uruchamianiu aplikacji, a także zmianie kanałów telewizyjnych. VIDAA to jedna z najszybszych i najbardziej intuicyjnych platform, a o to właśnie chodzi użytkownikom, którzy oczekują płynnej pracy i tego, żeby ich telewizor dostarczał jak najwięcej funkcji.

Pilot przeznaczony do współpracy z VIDAA

Wprowadzone do sprzedaży telewizory Toshiba oferują piloty skrojone do współpracy z VIDAA. Wyposażono je tylko w przyciski zapewniające dostęp do najważniejszych funkcji. Obsługę ułatwiają duże opisy (nawet starsi widzowie nie będą mieli kłopotu). Szybko przejdziesz do najpopularniejszych serwisów VoD: Prime Video, Netflix, YouTube, Disney+, Rakuten czy Polsat Box Go. Na uwagę zasługuje specjalny przycisk,do którego przypiszesz dowolnie wybraną aplikację.

Bogaty wybór aplikacji

Kluczem do satysfakcjonującej rozrywki jest bogaty wybór aplikacji. W najnowszych telewizorach firmy Toshiba z systemem VIDAA spodziewaj się dostępu do najlepszych treści, takich jak filmy, muzyka, sport czy telewizja na żywo. Na platformie są dostępne takie aplikacje, jak YouTube, Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, Apple TV+, Viaplay i inne. Na każdym rynku są także dostępne rodzime aplikacje, również te polskie, np. cda.pl, Canal+, Polsat Box Go.

telewizor Toshiba z VIDAA U6

Jak wyszukiwać treści wideo w telewizorach Toshiba z VIDAA U6?

Jeżeli poszukujesz jakiegoś filmu, to dokonasz tego przy użyciu klawiatury ekranowej, wprowadzając hasła za pomocą pilota. Innym sposobem jest skorzystanie z wyszukiwania głosowego w języku polskim. Funkcja VIDAA Voice wymaga natomiast zainstalowania aplikacji na smartfonie. Będziesz mógł wydawać komendy do mikrofonu telefonu, aby telewizor wykonał właściwe zadanie (zmienisz kanały, uruchomisz aplikacje lub wyregulujesz głośność).

Zobacz również:Recenzje telewizorów

Gotowość na urządzenia zewnętrzne

Za pomocą pilota odbywa się także przełączanie między źródłami obrazu i dźwięku. W modelach Full HD (32, 40 i 43 cale) są do dyspozycji gniazda 2 x HDMI i 1 x USB, z kolei w Ultra HD (43, 50, 55 i 65 cali) 3 x HDMI oraz 2 x USB. Co ciekawe, możesz nadać nazwy portom, aby prościej było je zidentyfikować. Licz też na komunikację Bluetooth, która pozwala na połączenia bezprzewodowe.

Modele telewizorów Toshiba korzystające z systemu VIDAA

Funkcje systemu VIDAA U6 z VIDAA Voice są dostępne w najnowszych telewizorach marki Toshiba, a dokładniej mówiąc, chodzi o takie modele, jak:

  • LED Full HD: 32LV2E63DG, 32LV3E63DG, 40LV2E63DG, 43LV2E63DG, 40LV3E63DG i 43LV3E63DG,
  • LED UHD 4K:50UV2363DG, 55UV2363DG, 65UV2363DG,
  • Ultra HD 4K QLED: 43QV2363DG, 50QV2363DG, 55QV2363DG i 65QV2363DG (dzięki zastosowaniu kropek kwantowych zapewniają znacznie lepsze i bardziej realistyczne kolory).

Wymienione telewizory marki Toshiba korzystają też z rozwiązań optymalizujących obraz wyświetlany na ekranie. Zastosowane funkcje i technologie z pewnością będą odpowiedzią na wymagania użytkowników.

Modele Toshiba z VIDAA dostępne są w sieci sklepów RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Najnowsze telewizory marki Toshiba z systemem VIDAA U6!