PODPOWIEDZI:

AGD taniej w RTV Euro AGD - Pralka, piekarnik, zmywarka, jest z czego wybierać

AGD taniej w RTV Euro AGD - Pralka, piekarnik, zmywarka, jest z czego wybierać

Planujesz rozbudowę kuchni lub zakup nowej pralki? Zrób to taniej. W RTV Euro AGD wciąż trwają akcje promocyjne. Tym razem, z kodem RWMO02031303, kupisz z rabatem różne urządzenia. W tym dwie pralki o wysokiej klasie energetycznej, zaawansowany piekarnik Electrolux oraz zmywarkę slim.

Warto się spieszyć, bo promocja potrwa tylko tydzień. W RTV Euro AGD kupisz taniej pralkę, piekarnik i wspomnianą zmywarkę do 13 marca 2024 roku. Pamiętaj przy tym, że ta akcja promocyjna nie łączy się z innymi.

Kup AGD taniej:

Samsung WW80T504DAEA EcoBubble

Samsung WW80T504DAEA EcoBubble oferta w RTV Euro AGD

Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose

Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose oferta w RTV Euro AGD

Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700

Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700 oferta w RTV Euro AGD

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X oferta w RTV Euro AGD

Dwie bardzo oszczędne pralki w promocji

Jeżeli chcesz kupić energooszczędną pralkę, zwracaj uwagę na jej klasę energetyczną. Najlepiej, jeżeli nie będzie wspominać o żadnych plusach. Nie powinna, bo to już nieaktualna skala. Obecnie to wlaśnie zwykła klasa A jest najwyższa. Obie przecenione pralki taką mają. Chociaż mimo wszystko odrobinę różnią się zużyciem prądu.

Samsung WW80T504DAEA EcoBubble zużywa tylko 47 kilowatogodzin na 100 cykli. Sklep przelicza to mniej więcej na 36 złotych. Oszczędność to ważna sprawa, ale są też ważniejsze. Na przykład fakt, że ta pralka mieści do 8 kilogramów wsadu. Poradzi sobie z ciuchami kilku osób, a nawet kocem lub kołdrą.

Pralka Samsung WW80T504DAEA EcoBubble w kuchni na grafice producenta

Wykorzystuje technologię EcoBubble, do wytworzenia aktywnej piany. Lepiej wnika w materiał i ułatwia pozbywanie się zabrudzeń, nawet w niższych temperaturach (to ważne przy delikatnych ciuchach).

Ten model wyposażono też w panel AI Control. To czyni go jedną z bardziej intuicyjnych pralek, o czym przygotowywałem artykuł kilka lat temu. Pokrótce, dostosowuje się do użytkownika i jest lepiej sprzężony z aplikacją. Są tu aż 22 programy prania, a także funkcja pary, usuwająca bakterie i alergeny, oraz szuflada StayClean, o konstrukcji gwarantującej idealną higienę urządzenia. To wszystko za 1999 złotych.

Jeżeli masz nieco głębsze kieszenie, zainteresuj się Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700 UniversalDose. Zużywa nieco więcej prądu, bo 49 kWh na 100 cykli, ale różnica jest niewielka (prawie 38 zł za tyle wypranych ciuchów to moim zdaniem gratka). Z drugiej strony to bardziej pojemna pralka. Zmieści nawet do 9 kilogramów wsadu.

Grafika pokazująca szufladę universaldose z Electrolux EW7F249PSP PerfectCare 700

Electrolux też wyposażył ją w wiele przydatnych technologii. Na przykład dozownik UniversalDose, z dedykowanym wsadem na kapsułki, gwarantującym szybsze rozpuszczanie i wyższą skuteczność w niższych temperaturach. Jest też system SteamCare, czyli po prostu funkcja pary. Wysterylizuje ciuchy i rozluźni włókna, zmniejszając ilość zagnieceń nawet o 33%. 

Ewentualnie, w ramach programu FreshScent, możesz użyć pary do szybkiego odświeżenia ciuchów bez wody. Po co ci cały cykl prania na śmierdzącą dymem bluzę, ubraną raz, na ognisko? To nie wszystko. Producent dorzucił tu też program 20-minutowy, dodatkowy przywracający wodoodporność tkanin, jest automatyka wagowa, są szerokie możliwości dostosowania pracy pralki… W cenie 2649 złotych zdecydowanie warto się nią zainteresować.

Piekarnik i zmywarka - AGD do kuchni taniej

Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700 to jeden z ciekawszych piekarników dla domowych kucharzy. Wyróżnia się przede wszystkich główną technologią. SteamCrisp oznacza obecność profesjonalnego generatora pary, który może pracować w 4 różnych wariantach. Generuje od 25% do 100% pary, w zależności od tego, czego potrzebujesz. Z tym piekarnikiem możesz piec, przypiekać, gotować na parze, a nawet gotować sous-vide.

Electrolux EOC6H76Z SteamCrisp 700 na szarym tle

Ten model ma też funkcję AquaClean, czyli czyszczenia wnętrza przy pomocy pary, gotowanie wspomagane, czyli automatyzację programu i czasu, a także wspierającą to termosondę. Tak, z nim zawsze idealnie wypieczesz steka lub kaczkę. Jest tu też jeden poziom prowadnic teleskopowych, funkcja pizzy oraz bardzo szeroki zakres temperatur, od 30 do 300 stopni Celsjusza. To idealny wybór też dla miłośników pizzy neapolitańskiej.

Jeśli jednak potrzebujesz czegoś do pozmywania po obiedzie, a nie przygotowania go, zmywarka Whirlpool WSIO 3O34 PFE X, z dnem ze stali nierdzewnej, jest teraz taniej. W promocji kosztuje 1649 złotych. To model slim, idealny do mniejszej kuchni, o szerokości 45 centymetrów. Mieści przez to mniej kompletów naczyń, ale 10 powinno wystarczyć parze.

Siła tego modelu leży w technologiach. Przede wszystkim jest tu 6 zmysł. Wykorzystując czujniki wielkości wsadu i zabrudzenia naczyń, model dobierze odpowiednie parametry pracy, bez kombinowania. Do tego jest tu program Power Clean Pro. Z precyzyjnym strumieniem wody, ma zdaniem producenta pozbyć się nawet przypalonego jedzenia z twojej ulubionej patelni.

Whirlpool WSIO 3O34 PFE X w kuchni

Jest też funkcja zmywania strefowego, pozwalający ci obniżyć opłaty za prąd i wodę, program szybki 30-minutowy, a nawet system samoczyszczący. Miłym dodatkiem jest też NaturalDry. Zmywarka automatycznie otwiera drzwi po pracy, gdy temperatura już nieco opadnie, aby przyspieszyć suszenie naczyń.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
AGD taniej w RTV Euro AGD - Pralka, piekarnik, zmywarka, jest z czego wybierać