PODPOWIEDZI:

Doposaż kuchnię taniej! Promocje na lodówkę, piekarniki i zmywarkę

Doposaż kuchnię taniej! Promocje na lodówkę, piekarniki i zmywarkę

Planujesz remont kuchni lub wymianę AGD? Warto to zrobić taniej. W RTV Euro AGD pojawiły się wielkanocne promocje. Wśród nich lodówka Beko z pełnym No Frostem i zmywarka Bosch serii 4, a także dwa piekarniki w różnych przedziałach cenowych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie. Promocja potrwa tylko do 21 marca.

Doposaż kuchnię TANIEJ! Promocje na lodówkę, piekarniki i zmywarkęJeżeli planujesz zakup AGD do kuchni, zrób to taniej z kodem RWMO10032103C. Wielkamoc obniżek trwa przez cały marzec i zawiera dziesiątki przecenionych produktów. Zresztą, wśród nich znajdują się też telewizory oraz laptopy. Akcja promocyjna nie dotyczy więc wyłącznie kuchennego AGD, każdy znajdzie coś dla siebie. Z ważnych rzeczy: kody rabatowe nie łączą się.

Bosch Serie 4 SMV4HVX33E

Bosch Serie 4 SMV4HVX33E oferta w RTV Euro AGD

Beko B5RCNA366HG

Beko B5RCNA366HG oferta w RTV Euro AGD

Bosch HBG5780B6

Bosch HBG5780B6 oferta w RTV Euro AGD

Amica ED97638BA+ X-Type Steam

Amica ED97638BA+ X-Type Steam oferta w RTV Euro AGD

Zmywarka w promocji?

Pierwsza propozycja to zmywarka niemieckiego producenta. Bosch Serie 4 SMV4HVX33E jest modelem o pojemności 13 kompletów, zmieści więc naczynia nawet z bardziej wystawnego obiadu, a także o klasie energetycznej D. To przełoży się na zużycie prądu na poziomie około 84 kilowatogodzin na sto cykli. Sklep sugeruje, że to tylko około 65 złotych.

Zmywarkę wyposażono w szufladę Vario3. Ułatwi rozłożenie sztućców i mniejszych filiżanek, na przykład do espresso. Ważne są też technologie i funkcje. ActiveWater zmniejsza zużycie wody, przy zachowaniu czystości umytych naczyń. ExtraDry, to włączana wydłużona faza suszenia, idealna na przykład dla tworzyw sztucznych. Z przydatnych rzeczy, jest tu skracanie czasu pracy w ramach funkcji SpeedPerfectPlus i obsługa aplikacji.

Bosch Serie 4 SMV4HVX33E w białej zabudowie, na dole widać jasną drewnianą podłogę

W jej ramach zaprogramujesz zmywarkę lub włączysz funkcję Silence on Demand, czyli wyciszenie dźwięku przy pracy do minimum na pół godziny. W sam raz na okres usypiania dziecka lub ważny telefon. Nie zabrakło też masy programów, w tym też opcji Favourite, która możesz dowolnie ustawić, oraz możliwości mycia tylko połowy załadunku.

Przeceniona lodówka Beko

Kolejna propozycja to dość pojemna lodówka. Beko B5RCNA366HG mieści do 210 litrów w chłodziarce i 106 w zamrażarce. Znajdzie się miejsce na wszystko to, co chciałaby zmieścić para lub rodzina 2 + 1. Przy tym to dość cichy model. Poziom hałasu wg producent to tylko 35 dB. Nie będzie cię denerwować nocą żaden niepożądany odgłos pochodzący z urządzenia. Lodówka posiada też jedną z lepszych klas energetycznych, a mianowicie klasę C.

Jednak jedną z najciekawszych cech tego modelu jest HarvestFresh. Technologia polega na emitowaniu światła LED w trzech kolorach: niebieskim, zielonym i czerwonym, imitującego 24-godzinny cykl słońca. Jej celem jest przedłużenie świeżości warzyw i owoców i utrzymanie wysokiego poziomu witaminy: A,C,D i minerałów w tych produktach.

Otwarta lodówka Beko B5RCNA366HG na szarym tleNie zabrakło oczywiście funkcji No Frost. W dodatku występuje ona równolegle z podwójnym obiegiem powietrza, w chłodziarce i zamrażarce. To oznacza brak szronu oraz lodu, a także zapobieganie mieszaniu się zapachów między komorami. Producent szczyci się też technologią AeroFlow, minimalizującą wahania temperatury.

Dwa piekarniki taniej na wielkanoc

Ostatecznie, zwłaszcza tuż przed Wielkanocą, warto zaopatrzyć się w piekarnik. Babki, pasztety, serniki - to wszystko samo się nie upiecze. Mam dwie promocje, sprzętów w różnych cenach. Pierwszy z nich to czarny, zaawansowany piekarnik marki Bosch. Jest interesujący pod wieloma względami.

Ważne jest to, że ma funkcję pyrolizy. To system czyszczenia w bardzo wysokich temperaturach. Bosch HBG5780B6 spopiela tłuszcze i resztki jedzenia, ułatwiając ci wysprzątanie go. Warto od razu dodać, że ma spory zakres temperatur, od 30 do 275 stopni Celsjusza. Sprawdzi się więc świetnie przy pizzy, a przez dużą pojemność, 71 litrów, zmieści też większe potrawy.

Zbliżenie na pokrętła Bosch HBG5780B6 w zabudowie, piekarnik jest czarny i ma panel dotykowy pomiędzy dwoma pokrętłami na górze

Producent wyposażył ten model też w prowadnicę teleskopową, którą zamontujesz na wybranym przez siebie poziomie. System VarioClip jest, według opinii w sieci, bardzo wygodny. Jest tu też 30 programów automatycznych oraz delikatny i bezgłośny domyk.

Miłym dodatkiem jest też wsparcie aplikacji HomeConnect. Wybierzesz w niej przepisy, prześlesz do piekarnika, a on ustawi odpowiednie parametry pracy. To wygodne i nie bez powodu pojawia się coraz częściej w modelach z rankingów piekarników.

Mimo wszystko jest to droższy model. Taniej kupisz Amica ED97638BA+ X-Type Steam. Pomiędzy nimi sporo jest różnic, chociaż jest pojemniejszy, przy 77 litrach, oraz ma nieco lepszą klasę energetyczną, na poziomie A+. Pomimo tego, że to względnie tani piekarnik ma wyłącznie panel dotykowy zamiast fizycznych pokręteł, co może ci ułatwić sprzątanie frontu, a także panele katalityczne ułatwiające czyszczenie wnętrza. Jest tu też funkcja parowa.

Zdjęcie czarnego piekarnika Amica ED97638BA+ X-Type Steam w jasnej, drewnianej zabudowie

Dzięki opcji pieczenia z dodatkiem pary uzyskasz jeszcze lepiej wyrośnięte pieczywo i ciasta. Producent zadbał też o jeden poziom prowadnic teleskopowych oraz 19 gotowych programów, przygotowanych przez kucharzy. Z ważnych rzeczy, jest tu system miękkiego domyku. Nie musisz się martwić przypadkowym zbyt mocnym trzaśnięciem drzwiami. Imponuje zakres temperatur: od 30 do 280 stopni Celsjusza. To świetny wybór w promocji.

Materiał powstał przy płatnej współpracy z RTV Euro AGD.

blog comments powered by Disqus
Doposaż kuchnię taniej! Promocje na lodówkę, piekarniki i zmywarkę