PODPOWIEDZI:

Tani piekarnik do 1000 zł | TOP 5 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Amica ED37619B F-typeAmica ED37619B F-type999 zł
2Electrolux EOF3H40XElectrolux EOF3H40X969 zł
3BEKO BBIM13300XMBEKO BBIM13300XM899 zł
4Candy FCP625XLCandy FCP625XL999 zł
5Teka HBB 720 WHTeka HBB 720 WH963 zł
Tani piekarnik do 1000 zł | TOP 5 |

Czy piekarniki do 1000 zł to dobre rozwiązanie dla Ciebie, jeżeli poszukujesz sprzętu, który dobrze wypiecze dania? Po zapoznaniu się z tanimi piekarnikami elektrycznymi do 1000 zł z pewnością odpowiesz sobie na to pytanie. Zapraszam!

Dzisiejsza klasyfikacja obejmuje TOP 5 elektrycznych piekarników do 1000 zł, które pomimo niskiej ceny oferują praktyczne funkcje. Marzysz o idealnie zarumienionych daniach? Twoje wypieki mogą się takie stać, ale tylko mając odpowiedni sprzęt.

Dzisiejsi bohaterowie znajdują się także w porównywarce piekarników.

Tani Piekarnik do 1000 zł - Opinie

1. Amica ED37619B F-type

tani piekarnik Amica ED37619B F-type
Moc przyłączeniowa3,6 kW
Pojemność77 l
Klasa energetycznaA
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia11
CenaAmica ED37619B F-type oferta w Media Markt

Tani piekarnik do zabudowyAmica ED37619B F-type wyróżnia się największą pojemnością (77 l). Zastosowano skuteczne czyszczenie katalityczne (nie trzeba ręcznie szorować wnętrza), wyświetlacz LED i prowadnice teleskopowe gwarantujące bezpieczne wsuwanie i wysuwanie blach. Piekarnik Amica doceniono także na szybkość nagrzewania i utrzymywanie stabilnej temperatury w całej komorze.

Możliwe wielopoziomowe pieczenie lub suszenie owoców i grzybów. Ergonomiczne pokrętła służą do ustawiania temperatury i i funkcji pieczenia. 3 szyby w drzwiach zwiększają bezpieczeństwo użytkowania. Po wewnętrznej stronie drzwi znajdziesz przepisy (poradnik z parametrami pieczenia).

2. Electrolux EOF3H40X

niedrogi piekarnik elektryczny Electrolux EOF3H40X
Moc przyłączeniowa2,79 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia9
CenaElectrolux EOF3H40X oferta w RTV EURO AGD

Piekarnik wielofunkcyjny w atrakcyjnej cenie Electrolux EOF3H40X cechuje się czyszczeniem parowym, przewodem o długości 1,6 m, oświetleniem 40 W oraz podwójną szybą w drzwiach. Za sprawą termooobiegu nie ma konieczności obracania potraw na drugą stronę, a sam proces odbywa się w niższych temperaturach, dzięki czemu zużycie energii jest mniejsze.

Wielopoziomowe pieczenie pozwoli Ci przyrządzić ciasteczka, pierniczki i chleb jednocześnie. Wśród funkcji znajduje się między innymi opcja pizza, nawilżanie, grill. Na powłoce Antifingerprint nie są widoczne odbicia palców. Specjalny wentylator chłodzi części zewnętrzne i inne komponenty. Zakres temperatur piekarnika wynosi 50°C - 275°C. Pokrętła są chowane.

3. BEKO BBIM13300XM

piekarnik do 1000 zł BEKO BBIM13300XM
Moc przyłączeniowa2,5 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia8
CenaBEKO BBIM13300XM oferta w Ceneo

Niedrogi piekarnik do zabudowy BEKO BBIM13300XM oferuje wyświetlacz LED, oświetlenie halogenowe, wentylator chłodzący i błyskawiczne rozmrażanie zamrożonej żywności. Czyszczenie parowe i zastosowanie ścianek katalitycznych sprawia, że tłuszcz jest skutecznie pochłaniany, a zapachy zredukowane. To z kolei przekłada się na oszczędność Twojego wysiłku i czasu.

Pieczenie 3D jest gwarancją równomiernego pieczenia nawet kilku potraw jednocześnie. Wyjmowana szyba drzwi ułatwia mycie. Blokada rodzicielska przyda się, zwłaszcza jak w domu są małe dzieci. Funkcja grill jest pomocna w idealnym przyrządzeniu mięsa, kiełbasy czy ryb.

4. Candy FCP625XL

tni piekarnik do zabudowy Candy FCP625XL
Moc przyłączeniowab/d
Pojemność70 l
Klasa energetycznaA+
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia8
CenaCandy FCP625XL oferta w Media Expert

Elektryczny piekarnik w niskiej cenie Candy FCP625XL cechuje się czyszczeniem parowym, prowadnicami teleskopowymi, a także termoobiegiem. Mycie parą zapewnia skuteczne zmiękczanie pozostałości jedzenia i usuwanie osadów z tłuszczu. Piekarnik dba o niskie zużycie energii. Drabinki boczne umożliwiają wsuwanie tac na różnych poziomach. Wnętrze wykonano z emalii.

5. Teka HBB 720 WH

biały tani piekarnik Teka HBB 720 WH
Moc przyłączeniowa2,615 kW
Pojemność70 l
Klasa energetycznaA+
TermoobiegTak
TermosondaNie
Ilość funkcji pieczenia7
CenaTeka HBB 720 WH oferta w Media Expert

Klasyfikację tanich piekarników do 1000 zł zamyka Teka HBB 720 WH. To piekarnik elektryczny w białym kolorze. Wyposażony w czytelny wyświetlacz LED, 2 wygodne pokrętła, emaliowaną komorę i prowadnice teleskopowe na 1 poziomie. Zestaw The SteamBox umożliwia zdrowe gotowanie na parze z zachowaniem wszelkich składników odżywczych. Oświetlenie ma moc 25 W. Ma najmniejszą ilość funkcji pieczenia.

Komu przyda się piekarnik do 1000 zł

Ranking piekarników udowadnia, że na rynku znajdują się urządzenia w rożnych przedziałach cenowych (na przykład piekarniki do zabudowy do 2000 zł). W dzisiejszym zestawieniu skupiłam się na tych, które nie przekraczają kwoty 1000 zł. Jednak są one skierowanej do pewnej grupy osób.

Dla kogo piekarnik elektryczny do 1000 zł?

  • Dla wszystkich, którzy chcą nabyć nowoczesny piekarnik do zabudowy, a nie mają przeznaczonego dużego budżetu.
  • Dla tych, którzy sporadycznie przyrządzają różne wypieki dla siebie, lub okazyjnie, gdy spodziewają się gości.
  • Dla osób pragnących posiadać prosty w obsłudze, wygodny, bezpieczny, łatwy w czyszczeniu i estetycznie wyglądający piekarnik do kuchni.
  • Dla mniej wymagających kupujących, którym w zupełności wystarczą funkcje, jakie oferuje tani piekarnik elektryczny.
  • Dla tych, którym wystarczy pewna pojemność komory (maksymalnie 72 l, choć są wyjątki o pojemności 77 l, tak jak zwycięski model).

Podsumowanie

Wbrew obawom piekarniki do 1000 zł nie oferują wcale tak mało. Są wyposażone w kilka funkcji, które są przede wszystkim przydatne, a nie takie, z których wcale się nie będzie korzystało. Wszystkie pochodzą od renomowanych producentów, wykazują równomierne pieczenie potraw, jakość wykonania na dobrym poziomie i intuicyjne sterowanie.

Szersze opisy każdego z tanich piekarników do 1000 zł znajdziesz w tabelce na samej górze (wystarczy kliknąć w jego nazwę). Pochwal się w sekcji komentarzy, czy posiadasz już taki piekarnik i jak się sprawuje :)

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Tani piekarnik do 1000 zł | TOP 5 |