PODPOWIEDZI:

Piekarnik do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |

Poz.ObrazekNazwaNajlepsza cena
1Amica ED87669BA+ X-Type WiFiAmica ED87669BA+ X-Type WiFi1849 zł
2Electrolux SteamBake EOD6C77WXElectrolux SteamBake EOD6C77WX1999 zł
3Amica ED57636WA+ Q-Type WiFiAmica ED57636WA+ Q-Type WiFi1799 zł
4Electrolux EOE7C31X SenseCookElectrolux EOE7C31X SenseCook1799 zł
5Bosch HBT537FB0Bosch HBT537FB01969 zł
6Samsung Dual Cook NV70M3541RSSamsung Dual Cook NV70M3541RS1798 zł
7Teka HLB 8400 P WHTeka HLB 8400 P WH1869 zł
Piekarnik do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |

Piekarnik do zabudowy do 2000 zł to z pewnością urządzenie, z którym zaserwowanie gościom chrupiących ciasteczek lub pizzy, a także soczystego steka czy lasagny nie będzie problemem. Sprawdź, co potrafi TOP 7 piekarników elektrycznych do 2000 zł.

Przechodzę na nieco wyższy pułap cenowy i przedstawiam niezawodne piekarniki do zabudowy do 2000 zł. O tym, czym wyróżniają się na tle tańszych modeli, przekonasz się już za moment.

Porównywarka piekarników zaowocowała w zaawansowane urządzenia do pieczenia. Wypieki różnego rodzaju, kurczak lub rozmrożenie produktów nie będą specjalnym wyzwaniem. Poznaj czołowe piekarniki do 2000 zł.

Piekarnik do zabudowy do 2000 zł - Opinie

1. Amica ED87669BA+ X-Type WiFi

piekarnik do zabudowy Amica ED87669BA+ X-Type WiFi
Moc przyłączeniowa3,6 kW
Pojemność77 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 280°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Liczba programów automatycznych25
Ilość funkcji pieczenia11
CenaAmica ED87669BA+ X-Type WiFi oferta w RTV EURO AGD

Czarny piekarnik Amica ED87669BA+ X-Type WiFi zachwyca pojemną komorą (aż 77 l), wyświetlaczem TFT 4,3" i wkładami katalitycznymi usuwającymi tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Dużą zaletą jest możliwość skorzystania z 25 gotowych programów, a także zapisanie do 10 swoich ulubionych przepisów. Piekarnik umożliwia zdalne sterowanie za pomocą smartfona.

Prowadnice ze specjalnym mechanizmem wyhamowującym minimalizują ryzyko poparzenia się i zwiększają komfort użytkowania. Kolejnymi plusami są: obecność termosondy, równomierne pieczenie na każdym poziomie i blokada programatora (nie dopuści do zmiany ustawień). Funkcja Eco dba o niskie zużycie energii. Szyby i drzwi łatwo zdemontujesz celem wyczyszczenia.

2. Electrolux SteamBake EOD6C77WX

piekarnik elektryczny Electrolux SteamBake EOD6C77WX
Moc przyłączeniowa3,49 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Liczba programów automatycznychb/d
Ilość funkcji pieczenia9
CenaElectrolux SteamBake EOD6C77WX oferta w Ceneo

Parowy piekarnik elektryczny Electrolux SteamBake EOD6C77WX sprawi, że potrawy będą jeszcze lepiej smakowały i wyglądały. Urządzenie oferuje czytelny wyświetlacz LED, powłokę katalityczną, funkcję szybkiego nagrzewania oraz wielopoziomowe pieczenie. Oprócz pieczenia z parą znajdziesz między innymi funkcję pizza, grill, zamrożone potrawy.

Trzy szyby w drzwiach i wskaźnik ciepła pozostałego zwiększają bezpieczeństwo. Za pomocą aplikacji MyElectrolux Kitchen możesz sterować zdalnie piekarnikiem. Halogenowe oświetlenie o mocy 40 W, chowane pokrętła, wentylator chłodzący, przewód o długości 1,6 m i szeroki zakres temperatur to kolejne atuty.

3. Amica ED57636WA+ Q-Type WiFi

biały piekarnik do zabudowy Amica ED57636WA+ Q-Type WiFi
Moc przyłączeniowa3,6 kW
Pojemność77 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 280°C
TermoobiegTak
TermosondaNie
Liczba programów automatycznych19
Ilość funkcji pieczenia11
CenaAmica ED57636WA+ Q-Type WiFi oferta w RTV EURO AGD

Piekarnik elektryczny do zabudowyAmica ED57636WA+ Q-Type WiFi występuje w białej kolorystyce. Jest ceniony za czyszczenie katalityczne, wyświetlacz LED, gotowe programy, szybkie osiąganie wysokiej temperatury i łączność Wi-Fi (zdalne sterowanie).

Zastosowano prowadnice teleskopowe z funkcją Stop, miękkie zamykanie drzwi, gładką emalię, a także podświetlany uchwyt (informuje, jak bardzo jest rozgrzany piekarnik). Wewnętrzna strona drzwi została wzbogacona o praktyczne przepisy.

4. Electrolux EOE7C31X SenseCook

wielofunkcyjny piekarnik Electrolux EOE7C31X SenseCook
Moc przyłączeniowa3,49 kW
Pojemność72 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperatur30°C - 300°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Liczba programów automatycznychb/d
Ilość funkcji pieczenia11
CenaElectrolux EOE7C31X SenseCook oferta w Media Expert

Piekarnik wielofunkcyjny Electrolux EOE7C31X SenseCook z oświetleniem o mocy 40 W zyskał wiele pozytywnych opinii. Powodem jest między innymi termosonda, z którą dokładnie monitorujesz temperaturę w środku dania i przyrządzisz na przykład idealny stek. Piekarnik wyposażono w wyraźny wyświetlacz LCD, technologię czyszczenia katalitycznego, chłodny front, jak również tryb szybkiego nagrzewania.

Stały obieg gorącego powietrza zapewnia równomierną dystrybucję ciepła. W osiągnięciu idealnych efektów pomogą automatyczne programy wagowe. Zabezpieczenie przed dziećmi to dobra opcja, gdy w domu są małe pociechy. W zestawie dołączono emaliowaną blachę i brytfannę.

5. Bosch HBT537FB0

czarny piekarnik Bosch HBT537FB0
Moc przyłączeniowa3,4 kW
Pojemność71 l
Klasa energetycznaA
Zakres temperatur50°C - 275°C
TermoobiegTak
TermosondaTak
Liczba programów automatycznych10
Ilość funkcji pieczenia7
CenaBosch HBT537FB0 oferta w Media Expert

Nowoczesny piekarnik do zabudowy Bosch HBT537FB0 posiada pomocne programy automatyczne (wprowadzasz tylko wagę jedzenia), prowadnice teleskopowe, wyświetlacz z białym podświetleniem oraz termoobieg 3D. Powłoka na tylnej ściance rozbija tłuszcz, dzięki czemu oszczędzasz swój czas i wysiłek.

Atutem jest termometr do pieczenia, z którym uzyskasz doskonałą temperaturę potrawy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby piec trzy dania jednocześnie bez przenikania smaków. Dodatkowo mechanizm wygłuszający drzwi, dmuchawa chłodząca i oświetlenie wnętrza. W wyposażeniu standardowym znajdziesz ruszy kombinowany oraz uniwersalną blachę.

6. Samsung Dual Cook NV70M3541RS

nowoczesny piekarnik do zabudowy Samsung Dual Cook NV70M3541RS
Moc przyłączeniowab/d
Pojemność68 l
Klasa energetycznaA
Zakres temperatur40°C - 270°C
TermoobiegTak
TermosondaNie
Liczba programów automatycznych25
Ilość funkcji pieczeniab/d
CenaSamsung Dual Cook NV70M3541RS oferta w RTV EURO AGD

Piekarnik do zabudowySamsung Dual Cook NV70M3541RS wyróżnia się dwiema niezależnymi komorami, co oznacza oddzielne pieczenie w różnych temperaturach i czasie. Charakteryzuje się czyszczeniem katalitycznym, które skutecznie pochłania tłuszcz, a także chowanymi pokrętłami ułatwiającymi mycie.

Dodatkowo możesz skorzystać z czyszczenia parowego, gdzie para rozmiękcza pozostałości jedzenia. Komora wykonana z żywotnej emalii ceramicznej. Zastosowano wyświetlacz LED, potrójną szybę w drzwiach, timerem i blokadą rodzicielską. Przydatnym rozwiązaniem jest funkcja podgrzewania talerzy.

7. Teka HLB 8400 P WH

piekarnik w białym kolorze Teka HLB 8400 P WH
Moc przyłączeniowa3,552 kW
Pojemność70 l
Klasa energetycznaA+
Zakres temperaturb/d
TermoobiegTak
TermosondaNie
Liczba programów automatycznychb/d
Ilość funkcji pieczenia8
CenaTeka HLB 8400 P WH oferta w RTV EURO AGD

Zestawienie piekarników do zabudowy do 2000 zł zamyka Teka HLB 8400 P WH. Ten biały piekarnik jest chwalony za czyszczenie pyrolityczne i Hydroclean Pro. Pyroliza dzięki wykorzystaniu bardzo wysokich temperatur poradzi sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami, z kolei czyszczenie za pomocą pary wodnej skutecznie rozmiękczy resztki jedzenia.

Oferuje wyświetlacz LED, prowadnice teleskopowe i odpowiednie rozprowadzenie temperatury. Zestaw The SteamBox zamieni urządzenie w piekarnik parowy, przy pomocy którego ugotujesz zdrowe dania na parze. Na uwagę zasługują poczwórnie przeszklone drzwi.

Czym się różni piekarnik za 2000 zł od piekarnika za 1000 zł?

Jeżeli odwiedziłeś ranking piekarników, to doskonale wiesz, że piekarnik do zabudowy można również kupić za połowę taniej. Oczywiście coś za coś, dlatego wymienię krótko, jaką przewagę mają piekarniki do zabudowy do 2000 zł.

  • Klasa energetyczna - większość droższych piekarników oferuje klasę energetyczną A+. To często błędnie pomijany aspekt, a przecież właśnie on przekłada się na niższe rachunki za prąd.
  • Wyższa moc - niewątpliwie widoczna jest różnica w mocy. Droższe piekarniki cechują się mocą na poziomie 3,4 kW - 3,6 kW. Wydajność i szybkość nagrzewania jest imponująca.
  • Dedykowane programy automatyczne - obecność nawet 25 programów gotowania znacznie ułatwi proces pieczenia.
  • Termoobieg 4D - w tanich piekarnikach do 1000 zł spotkasz się wprawdzie z termoobiegiem 3D, ale nie z 4D, który oznacza najbardziej równomierną dystrybucję ciepła na wszystkich poziomach.
  • Szerszy zakres temperatur - dobierzesz idealną temperaturę w stosunku do pieczonej potrawy. Zakres wynosi nawet 30°C - 300°C.
  • Większa pojemność - komory są przestronniejsze, zmieścisz do nich większą ilość jedzenia. Pojemność potrafi osiągać nawet 77 l.
  • Prostsze czyszczenie - jeszcze łatwiejsze mycie piekarników jest jak najbardziej możliwe, a to dzięki czyszczeniu pyrolitycznemu, katalitycznemu, emaliom łatwoczyszczącym, płaskim panelom sterowania. Niekiedy spotkasz się dodatkowo z czyszczeniem parowym.
  • Obecność termosondy - większość piekarników posiada termosondę, która daje pełną kontrolę nad temperaturą dania.
  • Opcja gotowania na parze - innowacyjne piekarniki z wyższej półki cenowej umożliwią zdrowe gotowanie na parze.
  • Ilość funkcji - w piekarnikach do 2000 zł masz obszerniejszy wybór funkcji pieczenia. Dodatkowo są modele, którymi możesz sterować zdalnie za pomocą smartfona (łączność WiFi).

Podsumowanie

Zapewne już się przekonałeś, że piekarniki do zabudowy do 2000 zł potrafią bardzo dużo. Funkcje są imponujące, główne cechy znajdują się na wysokim poziomie, jakość wykonania zapewnia długą żywotność i duże moce, które wpływają na wydajność urządzenia.

Pojawiły się piekarniki elektryczne od wielu producentów, ale we wszystkich zadbano o intuicyjne sterowanie, proste czyszczenie, bezpieczeństwo, stosunkowo cichą pracę, większe komory, szeroki zakres temperatur pieczenia, jak również możliwość wyboru różnych opcji pod własne preferencje.

Sprawdź również:

blog comments powered by Disqus
Piekarnik do zabudowy do 2000 zł | TOP 7 |