PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 5 Lodówek do zabudowy do 2000 zł

Pierwszy Google Chromebook - od Samsunga

Pierwszy Google Chromebook - od Samsunga

Samsung zaprezentował komputery z serii 5, oferowane pod marką Google Chromebook. Projektanci zadbali o to, aby uwzględnić w nim zarówno funkcje związane z obsługą stron internetowych, jak też ergonomię obsługi

Stworzony by być prostym

Projektanci laptopa Samsung Series 5 Chromebook zadbali o to, aby uwzględnić w nim zarówno funkcje związane z obsługą stron internetowych, jak też ergonomię obsługi. Klawiaturę laptopa uzupełniono o klawisz uruchamiający funkcję wyszukiwania, cały rząd klawiszy związanych z obsługą stron internetowych. Zastosowano też pełnowymiarowy układ i rozmiar klawiszy, aby zapewnić maksymalny komfort obsługi.

Chromebook Samsung

Stworzony by być szybkim

Podczas gdy uruchomienie tradycyjnego laptopa trwa ok. 45 sekund, Samsung Series 5 startuje w mniej niż 10 sekund. Wybudzenie go ze stanu uśpienia trwa tylko chwilę – wystarczy podnieść pokrywę laptopa, aby był gotowy do pracy. To oznacza, że gdziekolwiek byśmy nie byli, i cokolwiek byśmy nie robili, komputer nie spowolni naszej pracy. Użytkownik od razu ma dostęp do Internetu i swoich aplikacji.

Stworzony by być bezpiecznym

Chromebook działa pod kontrolą pierwszego konsumenckiego systemu operacyjnego stworzonego zupełnie od podstaw, będącego w stanie skutecznie walczyć z wirusami komputerowymi i innym szkodliwym oprogramowaniem. System operacyjny zapewnia wiele warstw ochrony, w tym szyfrowanie danych, bezpieczne uruchamianie nieprzetestowanych programów i ochronę komputera przed uruchomieniem z wykorzystaniem nieautoryzowanego systemu operacyjnego.

Chromebook minimalizuje też obawy związane z bezpieczeństwem i utratą danych przez przegranie ich na internetowe konto. Nawet jeśli Chromebook zostanie skradziony, zgubiony lub ulegnie uszkodzeniu, wszystkie pliki będą bezpieczne i dostępne online.

Chromebook Samsung

Stworzony by pracować jak najdłużej

Laptopy serii 5 są w stanie pracować na zasilaniu bateryjnym do 8,5 godziny, włączając w to odtwarzanie filmów wideo przez 5 godzin. Akumulator laptopa można ładować do tysiąca razy – trzykrotnie więcej, niż tradycyjne baterie.*

Stworzony by być wydajnym

Komputery Samsung Series 5 wyposażono w dwurdzeniowy procesor Intela gwarantujący wszechstronność i wydajność potrzebne każdemu użytkownikowi. Wyświetlacz Super Bright o jasności 300 cd/m2 i przekątnej 12,1 cala jest pokryty powłoką antyrefleksyjną, gwarantując idealnie czytelny obraz niezależnie od panujących wokół warunków oświetleniowych.

Chromebook Samsung

Stworzony by zapewniać łączność

Chromebook oferuje wiele różnych możliwości połączenia się z internetowymi usługami. Każdy model wyposażony jest w kartę bezprzewodową WLAN i czytnik kart pamięci 4-w-1. Dostępny jest także model wyposażony dodatkowo w modem 3G. Więcej informacji o dostępności usług 3G w poszczególnych krajach można znaleźć na stronie google.com/chromebook.

blog comments powered by Disqus
Pierwszy Google Chromebook - od Samsunga