PODPOWIEDZI:

Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV

Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV

Firma Sony poinformowała, że na platformie Sony Internet TV pojawiły się nowe dostępne serwisy - MUBI oraz 3D Experience. Platforma Sony Internet TV dostępna jest w telewizorach BRAVIA, odtwarzaczach Blu-ray, a także w zestawach kina domowego. Dzięki nowym serwisom, użytkownicy sprzętu marki Sony uzyskają dostęp do ogromnej ilości filmów oraz kilkudziesięciu materiałów filmowych w 3D.

Serwis MUBI oferuje klasyczne i niezależne pozycje filmowe z całego świata. Daje również możliwość przyłączenia się do społeczności danego filmu. Serwis oferuje 30-dniowy okres próbny dla posiadaczy produktów firmy SONY. Katalog filmów dostępnych w serwisie jest systematycznie uzupełniany o nowe wybitne filmy z międzynarodowych festiwali.

Sony Internet TV

Oferta serwisu 3D Experience obejmuje różne promocyjne materiały video dostępne w formacie 3D. Serwis jest dostępny dla użytkowników sprzętu Sony z 3D takich jak LCD Bravia, odtwarzacze Blue-ray . 3D Experience jest dostępny bezpłatnie od razu po zakupie oraz bez dodatkowej rejestracji. Serwis oferuje około 50 różnorodnych materiałów w 3D.

blog comments powered by Disqus
Nowe serwisy na platformie Sony Internet TV