PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 700 zł? [Październik 2019]

myPhone 8825TV VISION - nietuzinkowy dwusimowiec z telewizją

myPhone 8825TV VISION - nietuzinkowy dwusimowiec z telewizją

myPhone zaprezentował swój nowy dwusimowiec z możliwością oglądania telewizji. myPhone 8825TV VISION pozwala na korzystanie jednocześnie z dwóch kart SIM, bez konieczności przełączenia między kartami. Dodatkową atrakcją telefonu jest możliwość odbierania naziemnej telewizji analogowej. Kolejnym atrybutem działającym na korzyść telefonu jest fakt, że będzie on kosztował jedyne 299 zł brutto.

Firma myPhone oprócz swoich telefonów z serii myPhone Simple Life i produktów które obsługują dual SIM, w swojej ofercie posiada telefony z trzecią, dość egzotyczną na polskim rynku funkcjonalnością. Chodzi o telefony wyposażone w odbiornik telewizyjny. Nowym przedstawicielem tej serii jest model myPhone 8825TV VISION.

myPhone 8825TV VISION sprawdzi się jako funkcjonalny telefon obsługujący dwie karty SIM. Jest to atrakcyjne rozwiązanie, ponieważ możemy oszczędzić miejsce i posiadać tylko jeden telefon i dwa numery. W produkcie znajdziemy również funkcje takie jak odtwarzanie audio i video, aparat fotograficzny, dyktafon, radio FM działające bez konieczności posiadania słuchawek, aparat fotograficzny nagrywający filmy, organizer z dodatkami - to lista podstawowych aplikacji wydatnie zwiększających możliwości tego urządzenia.

8825TV VISION1

To co wyróżnia telefon komórkowy 8825TV VISION jest odbiornik telewizji naziemnej. myPhone zastosował rozwiązanie, które sprawdził we wcześniejszych modelach, a oparte na odbiorze naziemnego sygnału analogowego. Oprócz rynku polskiego 8825TV jest wprowadzany do sprzedaży w Rumunii na Litwie, Ukrainie i Węgrach. Sukcesem zakończyło się wprowadzenie na rynek czeski telefonu 8855TV, pierwszego modelu myPhone z telewizyjnym tunerem DVB-T z prostszym kodowaniem MPEG-2, a sprzedanego już w 10 tys. egzemplarzy.8825TV VISION3

W telefonie 8825TV VISION znajdziemy dwie ciekawe innowacje. Jedną z tych innowacji jest ekologiczny tryb oszczędzania energii - gdy go aktywujemy, średnie zużycie energii spada, pozwalając wydłużyć nawet o 30% czas aktywnego korzystania z telefonu. Druga nowość to zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Kiedy poprawnie skonfigurujemy urządzenie, gdy ktoś ukradnie lub znajdzie nasz telefon i włoży do niego swoją kartę SIM, otrzymamy SMS-a (na wprowadzony wcześniej numer alarmowy) z numeru „uczciwego znalazcy". 

Model VISION zamknięty został w obudowie, która jest wykonana z metalu i dobrych jakościowo plastików. Wyświetlacz o przekątnej 2,4" i z dobrymi kolorami, pozwala w pełni skorzystać z możliwości modułu telewizyjnego i odtwarzacza video. Bateria o pojemności 800 mAh pozwala na działanie telefonu w stanie czuwania (na dwóch kartach SIM) do 10 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów.myPhone 8825TV VISION5

myPhone 8825TV VISION objęty jest 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna brutto - 299 złotych.

blog comments powered by Disqus
myPhone 8825TV VISION - nietuzinkowy dwusimowiec z telewizją