PODPOWIEDZI:
Weekendowe Promocje na sprzęt RTV i AGD

SmartGPS - Wprowadza Nowe "sprytne" Nawigacje GPS

SmartGPS - Wprowadza Nowe "sprytne" Nawigacje GPS

Firma SmartGPS poinformowała o wprowadzeniu do Polski dwóch nowych modeli nawigacji GPS. Produkty te są wyposażone w 5 calowe ekrany. SG700 oraz SG735 to nawigacje z których zadowoleni będą zarówno kierowcy jak i również turyści, piesi i rowerowi.

Urządzenia produkowane przez firmę SmartGPS należą do średniej i najwyższej „półki” urządzeń do nawigacji GPS. Nawigacje tej firmy charakteryzują się estetycznym i trwałym wykonaniem. W Polsce najbardziej znanym produktem tej marki jest SmartGPS SG760 VISION. Nawigacja ta posiada wbudowany odbiornik TV. Z jego pomocą posiadacze urządzenia mogą nie tylko nawigować, ale również oglądać programy telewizyjne takie jak: Polsat, TVN, TVP1, TVP2 oraz inne kanały bezpłatnie nadawane w Polsce.

SmartGPS SG735

Na wakacje firma SmartGPS wprowadziła do swojej oferty kolejne urządzenia do nawigacji, które posiadają duże ekrany o przekątnej 5 cali. Pierwsze z nich to SmartGPS SG735. Posiada on ultraszybki procesor 533 MHz oraz 128 MB pamięci operacyjnej zapewniającej możliwość płynnej obsługi nawet najbardziej szczegółowej mapy. Nawigacja ma bardzo dobre wyposażenie, zawiera odtwarzacz video, odtwarzacz muzyki, przeglądarkę zdjęć oraz kalkulator, kalendarz, notatnik oraz pakiet kilku gier. Nawigacja SG735 wyposażona jest również w wbudowany FM Transmiter, czyli moduł, który umożliwia bezprzewodowe połączenie nawigacji GPS z systemem audio jaki mamy zamontowany w samochodzie, dzięki czemu komunikaty głosowe z nawigacji oraz dźwięki z odtwarzanych filmów i muzyki będą słyszalne przez głośniki samochodowe. Urządzanie posiada również Bluetooth, dzięki czemu w połączeniu z telefonem komórkowym zamieni urządzenie GPS w zestaw głośnomówiący.

SmartGPS SG735

SmartGPS SG735 na rynku oferowany jest z kilkoma rodzajami map w tym ze szczegółową mapą Polski „MapaMap TOP”, Automapą, GPMapą oraz mapami 44 krajów Europy dostępnymi razem z produktem MapaMap Travel Europa. Na dużą uwagę zasługuje oprogramowanie MapaMap TOP, która oprócz samochodowej mapy Polski pokazuje również ścieżki rowerowe, szlaki dla turystów oraz dane o ukształtowaniu terenu. Informacje te umożliwiają wykorzystanie nawigacji GPS nie tylko jako pomocy dla kierowcy podczas jazdy, ale także jako mapy do turystyki pieszej i rowerowej. Sugerowana cena detaliczna urządzenia zależy oczywiście od zainstalowanej mapy, ale z przedstawioną wyżej MapąMap TOP, SmartGPS SG 735 można zakupić za 399 złotych.

SmartGPS SG700

Kiedy w naszej nawigacji samochodowej nie oczekujemy dodatkowych "bajerów" takich jak odbiornik TV, Bluetooth, transmiter FM, to firma SmartGPS ma w swojej ofercie odpowiednie urządzenie. 5-cio calowa nawigacja, SG700, z pewnością spełni jego oczekiwania. SmartGPS SG7008 posiada wysokoczuły, 42 kanałowy odbiornik GPS a także szczegółową mapą Polski. Zainstalowane oprogramowanie MapaMap odpowiednio szybko ostrzeże nas przed przekroczeniem prędkości czy ustawionym na drodze fotoradarem. Znajdziemy tu takż bogatą bazę ponad 200 tysięcy obiektów POI. Nawigacja SG700 oferuje bardzo dobry i stabilny uchwyt samochodowy oraz dużą pamięć wewnętrzna wynoszącą 2 GB.

SmartGPS SG700

Za cały zestaw, gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z pudełka, należy zapłacić jedynie 299 złotych (z VAT). SmartGPS w swojej ofercie posiada jeszcze inne modele z różnymi mapami do nawigacji. Urządzenia tej marki można nabyć w dużych sieciach handlowych i specjalistycznych sklepach z elektroniką. Dla fanów zakupów internetowych producent swoją szeroką ofertę przedstawia w sklepie internetowy działającym pod adresem www.SwiatGPS.pl

blog comments powered by Disqus
SmartGPS - Wprowadza Nowe "sprytne" Nawigacje GPS