PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Co potrafi WebOS 4.5 w telewizorach LG OLED?

Ipla 3.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Ipla 3.0 w telewizorach Panasonic VIERA

Wszystkie telewizory Panasonic, które posiadają funkcję internetową VIERA Connect, będą mogły pobrać aktualizację największej polskiej telewizji internetowej Ipla 3.0. Po aktualizacji będziemy mogli tworzyć konta VIP i oglądać materiały video w rozdzielczości 720p i bez reklam.

Ipla jest projektem mediowym, który pozwala na oglądanie programów telewizyjnych za pomocą dowolnego typu urządzenia z dostępem do internetu. Mogą więc to być komputery, telefony, tablety, konsole, no i telewizory. Treści jakie prezentuje telewizja internetowa Ipla to materiały które znane są ze stacji telewizyjnych takich jak: Polsat, Superstacja, TV4, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat News, Polsat Sport News, TV Biznes, Polsat Play, Polsat Cafe, WeddingTV, 4funTV, Cartoon Network. Ipla daje największy dostęp w Polsce do bazy treści telewizyjnych liczących kilkadziesiąt tysięcy materiałów. Wśród tych materiałów, znajdują się seriale, najgorętsze spotkania sportowe, programy rozrywkowe znane z telewizji, programy hobbystyczne, serwisy informacyjne oraz filmy. Wszyscy którzy posiadają telewizory Panasonic VIERA mogą cieszyć się zasobami ipla od zeszłego roku. Panasonic jako pierwszy udostępnił swoim klientom tę aplikację. Teraz mają oni szansę przenieść rozrywkę na jeszcze wyższy poziom.

ipla

Usługa ipla jest darmowa, jednak osoby, które czekają na większe możliwości, w wersji 3.0 będą mogły zdecydować się na wykupienie specjalnego konta VIP. Przypisane zostanie ono do użytkownika i będzie można korzystać z niego na różnych innych urządzeniach. Pakiet VIP pozwala posiadać także inne korzyści w zależności of platformy na której jest wykorzystywany, dostosowując się do potrzeb użytkowników danego urządzenia. Widzowie VIP na telewizorach Panasonic mogą oglądać materiały w rozdzielczości 720p i bez reklam.

Wersja 3.0 telewizji internetowej Ipla to także lepsza nawigacja i lepszy dostęp do najnowszych treści. Menu główne aplikacji zostało rozbudowane o nowe kategorie. Również pojawiła się osobna kategoria, gdzie wyróżnione są materiały, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród widzów. W najpopularniejszych materiałach mamy podział na materiały: popularne dziś, w ciągu ostatniego tygodnia i miesiąca.

Jeżeli chcemy cieszyć się zasobami telewizji internetowej Ipla wystarczy posiadać telewizor Panasonic VIERA z usługą VIERA Connect podłączony do Internetu. Posiadacze starszych modeli telewizorów VIERA z usługą VIERA Cast również mogą cieszyć się dostępem do ipli 3.0.

W wyższych modelach telewizorów Panasonic VIERA (seria V i VT) dołączono do zestawów moduły Wi-Fi, które są podłączane do telewizora przez USB umożliwiając również łączność bezprzewodową. W przypadku modeli niższych (seria G) można uzyskać dostęp do sieci bezprzewodowej poprzez zakup specjalnego adaptera Wi-Fi DY-WL10E, który podłączymy do odbiornika poprzez wejście USB.

Poza aplikacją ipla użytkownicy platformy VIERA Connect w telewizorach Panasonic mają wygodny dostęp do najpopularniejszych serwisów internetowych takich jak: YouTube, Google Picasa, popularnego informacyjnego kanału sportowego Eurosport, komunikatora Skype oraz serwisów społecznościowych Twitter i Facebook i wielu innych. To także możliwość dostępu do gier, aplikacji fitness i wielu innych programów.

blog comments powered by Disqus
Ipla 3.0 w telewizorach Panasonic VIERA