PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Packard Bell Liberty Tab - wolność w zasięgu ręki

Packard Bell Liberty Tab - wolność w zasięgu ręki

Kolejnych nowości dotyczących tabletów ciągle nie ma końca. Tym razem firma Packard Bell przedstawiła swój najnowszy produkt. Tablet nosi nazwę Liberty Tab. Sprzęt został wyposażony w bardzo wydajny układ typu SOC NVIDIA Tegra 2. Tablet pracuje pod systemem operacyjnym Android 3.0 Honeycomb.

Liberty Tab został wyposażony w dobrze spisujący się ekran którego przekątna wynosi 10,1 cala . Tablet pracuje w rozdzielczości wynoszącej aż 1280x800 punktów. Tak skonfigurowany sprzęt daje gwarancje komfortowego i bezproblemowego przeglądania stron internetowych, płynnego odtwarzanie plików multimedialnych, a także wykorzystywania tabletu jako konsoli.

Packard Bell Liberty Tab3

Liberty Tab posiada także interesującą obudowę. Dostępna ona jest w dwóch, charakterystycznych dla firmy PB kolorach – czerwonym oraz białym. Tablet ma ergonomiczne kształty, wszystkie elementy są dobrze rozmieszczone. Produkt gwarantuje wysoki komfort pracy na co dzień.

Packard Bell Liberty Tab2

Tablet posiada dwurdzeniowy procesor, a także dwie kamery video. Przednia kamera o rozdzielczości 2MP jest idealnym rozwiązaniem do prowadzenia rozmów wideo. Druga kamera z tyłu, o rozdzielczości 5 MP idealnie nadaje się do robienia zdjęć i kręcenia filmów. Sprzęt posiada szereg wbudowanych czujników i modułów. Tablet posiada światłomierz oraz GPS. Ekran tabletu pracuje w formacie 16:10. Sprawdza się on doskonale nie tylko podczas oglądania filmów czy surfowaniu w sieci ale i przy przeglądaniu zdjęć oraz czytaniu e-książek. Dodatkowym atutem tabletu jest port HDMI, dzięki któremu tablet podłączymy do telewizora czy projektora, bez konieczności stosowania zewnętrznych adapterów.

Tablet gwarantuje bardzo dobry dźwięk, dzięki zastosowaniu znakomitych głośników i technologii Dolby Mobile. Tablet posiada wyjście audio dzięki czemu możemy podłączyć słuchawki.

Packard Bell Liberty Tab

Z boku obudowy znajdziemy również czytnik kart microSD, dzięki czemu możemy rozszerzyć pamięć do 32 GB.

Liberty Tab pozwala zarówno bezprzewodową wymianę danych z innymi urządzeniami jak i szybki dostęp do internetu z dowolnego miejsca. W tym ostatnim przypadku niezmiernie ważny jest długi czas pracy na baterii. Warto więc odnotować, że i na tym polu Liberty Tab nie zawodzi – wbudowany akumulator zapewnia nawet do 10 godzin pracy bez konieczności korzystania z zasilania sieciowego.

blog comments powered by Disqus
Packard Bell Liberty Tab - wolność w zasięgu ręki