PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Komputer czy laptop na prezent dla dziecka?

[PROMOCJA] 50% zniżki na oprogramowanie antywirusowe

[PROMOCJA] 50% zniżki na oprogramowanie antywirusowe

McAfee Total Protection to program antywirusowy jednego z amerykańskich potentatów w tej branży. Jest to jeden z najbardziej rozbudowanych programów antywirusowych jakie mamy obecnie na rynku. McAfee Total Protection zawiera wszystkie elementy, które występowały u jego poprzedników takich jak McAfee AntiVirus, ale również program został on wyposażony w kilka nowych funkcji. Dziś mamy dla Was interesującą promocję, o której przeczytacie w dalszej części newsa.

To co wyróżnia oprogramowanie antywirusowe McAfee Total Protection to uproszczony interfejs. Jest on bardzo intuicyjny i również wyposażony w język polski. Kolejną ważną rzeczą jest ograniczenie alertów, które informują użytkownika o problemach. Pojawiają się one w tylko naprawdę krytycznych momentach. Program stara się maksymalnie ile tylko się da pracować w tle, bez ciągłego powiadamiania użytkownika o napotkanych problemach. Oprogramowanie nie zużywa dużo pamięci podręcznej, przez co praktycznie w ogóle nie wpływa na efektywność działania komputera.

McAfee Total Protection2

Duże zmiany możemy również zauważyć podczas skanowania dysków twardych. Szybkość skanowania została znacząco poprawiona, nawet o osiem razy. Wszyscy użytkownicy programu antywirusowego McAfee Total Protection dostają do dyspozycji 2 GB miejsca na serwerach firmy McAfee, które może być wykorzystane do przechowywania najcenniejszych danych.

Dziś mamy dla Was specjalną promocję. W ramach kuponów rabatowych mamy w tej chwili kupon programu antywirusowego McAfee. Jest to zniżka 50% na ten program, co w przeliczeniu na złotówki daje około 167 zł oszczędności. Oto kod do zniżki:

Kod kuponu promocyjnego: PL50MTP
Czas trwania promocji: 07.07-30.09.2011

McAfee Total Protection2

Szczegóły Promocji: 50% taniej na produkt McAfee Total Protection.
Subskrypcja roczna dla jednego użytkownika.
Przejdź do sklepu McAfee

blog comments powered by Disqus
[PROMOCJA] 50% zniżki na oprogramowanie antywirusowe