PODPOWIEDZI:
Telefony i powerbanki w Promocji

Zabierz odkurzacz na wakacje

Zabierz odkurzacz na wakacje

Nie trudno się domyślić, że wakacyjna podróż z dziećmi w samochodzie, może skonczyć się zostawieniem na siedzeniach całej masy pokruszonych ciastek, chipsów czy paluszków. Także wracając znad morza nie trudno zostawić na tapicerce piasek. Co prawda jest to pamiątka z pobytu nad morzem, jednak nie jest to sytuacja zbyt komfortowa. Żeby zachować czystość podczas letnich podróży, warto zabrać ze sobą specjalny odkurzacz samochodowy.

Odkurzacze samochodowe to urządzenia o małych rozmiarach z dużą ergonomią użytkowania. Wyposażone są w specjalne końcówki szczelinowe, dzięki którym łatwo dotrzeć do trudno dostępnych miejsc np. przestrzeni między siedzeniami. Zazwyczaj odkurzacze samochodowe zasilane są z gniazdka zapalniczki samochodowej, ale również istnieją modele wyposażone w akumulator.

Dobrym przykładem miniodkurzacza jest Hoover SJ144WSR. Produkt ważdy jedyne 1,4 kg. Po całkowitym naładowaniu może pracować przez 20 minut. W zestawie oprócz ssawki szczelinowej znajdziemy również dodatkową nasadkę do zbierania płynów, która pozwoli szybko usunąć np. rozlany przez dziecko sok. Odkurzacz posiada również filtr HEPA, dzięki któremu można wychwycić nawet najdrobniejsze cząsteczki kurzu.

Hoover SJ 144WSR

Ręczny odkurzacz z zasilaniem akumulatorowym to rozwiązanie specjalnie dla osób dużo podróżujących. Przy pomocy tego urządzenia można nie tylko szybko wyczyścić wnętrze samochodu, ale także odkurzyć np. wnętrze namiotu, przyczepę kempingową czy torbę podróżną. Dzięki temu to idealne rozwiązanie podczas urlopu

blog comments powered by Disqus
Zabierz odkurzacz na wakacje