PODPOWIEDZI:
Maraton okazji w RTV Euro AGD

Stylizacje retro w kuchni Franke

Stylizacje retro w kuchni Franke

Firma Franke przestawiła swoje nowe produkty, wykonane w stylu retro. Styl ten staje się coraz popularniejszy w trendach stylizacji wnętrz. Produkty stylizowane na retro, wyglądają bardzo interesująco. Firma Franke zdecydowała się stworzyć w takim stylu urządzenia kuchenne jak np. okapy, zlewozmywaki, płyty grzewcze i piekarniki.

"Moda na retro wpisuje się w ogólnoświatowe trendy. Przejawia sie ona w wystroju wnętrz, urządzeniach AGD czy samochodach. Tym tropem poszli również projektanci Franke. Wzornictwo urządzeń z lat 50 i 60 XX wieku powraca w nowych stylizacjach ponieważ doskonale sprawdza się w typowo klasycznych wnętrzach jak również w nowoczesnych aranżacjach" - powiedział Jarosław Matys - Product & Marketing Manager Franke Polska.

Franke posiada szereg produktów w stylu retro, które oprócz unikalnego wzornictwa, charakteryzują się też wysoką jakością wykonania i dużą funkcjonalnością.

Piekarnik do zabudowy Country

Piekarnik do zabudowy Country

Piekarnik umożliwia pieczenie w 6 trybach. Posiada on też zegar z funkcją programowania czasu. Piekarnik w stylu retro wyposażony również jest w potrójne drzwi szklane, przez co ciepło nie przedostaje się na zewnątrz. Piekarnik jest duży, jego pojemność wynosi 57 litrów, dzięki czemu zmieścimy tam 3 blachy lub ruszty. Piekarnik dostępny jest w kolorze beżowym, grafitowym i miedzianym. Cena – 2 599 zł.

Bateria Old England

Bateria Old England

Bateria w stylu retro charakteryzuje się interesującym wyglądem . Dodatkowo produkt jest wykonany z bardzo trwałych materiałów. Bateria jest dostępna w kolorze miedzianym i w kolorze starego złota. Wysokość baterii wynosi 290 mm, cena – 1309 zł.

Okap Country Liverpool

Okap Country Liverpool

Klasyczny design okapu wygląda bardzo ciekawie. Okap posiada aluminiowe filtry, które można zmywać w zmywarce, czyszczenie okapu jest więc bardzo proste. Produkt posiada 3 biegi pracy, a także efektywne oświetlenie. Wymiary krawędzi frontowej – 898 mm, wysokość 895 mm, głębokość 620 mm. Cena –1411 zł.

blog comments powered by Disqus
Stylizacje retro w kuchni Franke