PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie prostownice do 100 zł |TOP 7|

Nawigacja NavRoad z gniazdem SIM i WIFI

Nawigacja NavRoad z gniazdem SIM i WIFI

NavRoad DUXO to przełomowa nawigacja w wielu jej aspektach. Urządzenie to jest wielofunkcyjne, dzięki czemu potrafi zastąpić niejeden przedmiot używany codziennie. Produkt ten stanowi połączenie nawigacji GPS z funkcją telefonu komórkowego, który jest wyposażony w kartę SIM. Dodatkowo produkt oferuje połączenie z internetem, a to tylko niektóre z możliwości NavRoad DUXO. Sprzęt ma duże szanse na objęcie fotelu lidera na rynku nawigacji w tym roku.

Najnowszy produkt od NavRoad może stać się najlepszym rozwiązaniem dla wszystkich osób, potrzebujących sprawnej nawigacji do obsługi mapy AutoMapa. Zadowolone mogą być również osoby, które planują pobierać informację online o aktualnej sytuacji na drogach. NavRoad DUXO zostało wyposażone w gniazdo karty SIM. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkownik może łączyć się z Internetem niezależnie od telefonu i połączenia Bluetooth .

NavRoad DUXO1

NavRoad DUXO2

Dzięki danym pobieranym z serwera AutoMapa, dostajemy informacje zapewniające przejazd najszybszą aktualnie trasą. Aktualne informacje sprawiają, że nie musimy bać się już korków, remontów czy wypadków podczas podróży.

NavRoad DUXO3

Model nawigacji oferuje połączenie WiFi oraz GPRS. Daje to możliwość korzystania z Internetu o szybkości nawet do 54 Mb/s. Dostępna przeglądarka pozwala na m.in. otwieranie stron internetowych, obsługę programu pocztowego itp.

NavRoad DUXO4

Zalety takiego rozwiązania są wówczas gdy np. kiedy chcemy szybko odnaleźć znajdujące się blisko nas parkingi, restauracje, stacje benzynowe, kina itp. Mamy również możliwość otrzymania od razu opinii o danym miejscu np. o restauracji. Oprócz funkcji informacyjnych mamy również funkcje rozrywkowe. Innym ciekawostką w urządzeniu są tak zwane dodatki. Znajdują się tutaj gry oraz e-book. W produkcie mamy także dostęp do najpopularniejszych portali społecznościowych jak np. Facebook, NK itp. Przydatne w podróży dodatki to kalkulator oraz kalendarz, z możliwością zapisywania zadań oraz informacji o planowanych spotkaniach.

NavRoad DUXO5

NavRoad DUXO6

Jeżeli chodzi o technologię sprzętową nowego modelu to tutaj zastosowano wydajny procesor o taktowaniu 600 MHz, do tego 128 MB pamięci. Zapewnia to płynną pracę systemu. Sprzęt posiada 2 GB pamięci wbudowanej.

Ekran nawigacji pracuje w rozdzielczości 800x480. Pozwala to na oglądanie obrazu z bardzo dobrymi szczegółami. Ma to znaczenie przy wyświetlaniu map ale i przy oglądaniu filmów czy zdjęć. Nawigacja posiada również odtwarzacz muzyki. Komunikaty mogą być słuchane przez głośniki samochodowe za pomocą transmitera FM.

NavRoad DUXO10

NavRoad DUXO9

Nawigacja szybko może zamienić się w telefon komórkowy. Specjalna konstrukcja nawigacji, w której głośniki są na obudowie oraz mikrofon umożliwiają korzystanie z produktu w podobny sposób jak z telefonu komórkowego. Kiedy trzymamy pionowo, przy uchu DUXO , można komfortowo i dyskretnie prowadzić rozmowę telefoniczną. Można szybko również dokonać przełączenia trybu na zestaw głośnomówiący. Do dyspozycji użytkownika jest ekran do pisania, przeglądania, edycji smsów. Dostępna jest również historia połączeń, książka telefoniczna oraz edycja kontaktów.

NavRoad DUXO7

Wyposażając nowy model w kartę SIM użytkownik nie musi ze sobą już zabierać nawigacji, telefonu komórkowego, laptopa, organizera, ulubionych zdjęć w portfelu. Wszystkie te funkcje przejmuje DUXO.

blog comments powered by Disqus
Nawigacja NavRoad z gniazdem SIM i WIFI