PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Jaki smartfon do 1500 złotych [Sierpień 2019]

Telefon ze skóry aligatora za 20 tysięcy

Telefon ze skóry aligatora za 20 tysięcy

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek jakie smartfony produkują Szwajcarzy? Wśród sprzętu przez nich produkowanego, możemy znaleźć produkty wykonane ze stali chirurgicznej, ze zdobieniami z diamentów, złota i tytanu. Telefony także są obijane skórą cielęcą, skórą aligatora i jaszczurki.

Szwajcarski producent zegarków luksusowych wypuścił na rynek swój pierwszy smartfon. TAG Heuer Link jest wyceniany w swojej podstawowej wersji na około 20 tysięcy złotych. Jest to połączenie iście zegarmistrzowskiej precyzji z solidnością wykonania. Całość smartfonu wykonana jest z polerowanej, odpornej na korozje hipoalergicznej stali chirurgicznej.

TAG Heuer Link

Szwajcarski smartfon posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,5 cala, który posiada szkło Gorilla Glass, które jest odporne na uszkodzenia. Dodatkowo dostajemy również ręcznie uformowane obicia dla baterii. Będą one dostępne w trzech różnych wersjach - obicie skórą cielęcą, skórą aligatora oraz jaszczurki. Smartfon jest skonstruowany podobnie jak produkowane koperty zegarków TAG Heuer, co sprawia, że jest on odporny na wstrząsy.

Cała obudowa telefonu ozdobiona jest przez śruby, które przypominają te znajdujące się w zegarkach. Smartfon działa pod systemem Android. Produkt posiada matrycę o rozdzielczości 800x480 pikseli. Do tego smartfon posiada 256 mb pamięci wewnętrznej i aparat fotograficzny 5 Mpix. Na rynku polskim produkt dostępny będzie od października.

blog comments powered by Disqus
Telefon ze skóry aligatora za 20 tysięcy