PODPOWIEDZI:
Promocja na sprzęt AGD i RTV

myPhone 5300 FORTE - duże klawisze i czytelny wyświetlacz w obudowie RAMBO

myPhone 5300 FORTE - duże klawisze i czytelny wyświetlacz w obudowie RAMBO

Polski producent telefonów komórkowych firma myPhone, przedstawiła swoje najnowsze urządzenie. Model myPhone 5300 FORTE to pierwszy telefon wywodzący się z serii myPhone Simple Life, który spełnia rygorystyczne normy dotyczące szczelności obudowy w trudnych warunkach użytkowania. myPhone 5300 FORTE to telefon który z założenia ma być urządzeniem prostym i intuicyjnym w obsłudze. Telefon ma duże klawisze, kontrastowy ekran, co jest bardzo doceniane przez starsze osoby. Oprócz tych cech telefon również spełnia wymogi normy IP56. Oznacza to, że posiada on pyłoodporną obudowę, która także chroni telefon przed wodą.

Obudowa myPhone 5300 FORTE wykonana została z bardzo wysokiej jakości tworzyw sztucznych o podwyższonej odporności. Obudowa jest precyzyjnie spasowana z użyciem gumowych uszczelek. Obudowa została skręcona za pomocą 8 śrub typu TORX. Klapka baterii nakładana również na gumową uszczelkę, zamykana jest dwiema śrubami o małym skoku, które ciężko otworzyć bez pomocy narzędzi, czy choćby monety. Telefon występuje w dwóch wersjach kolorystycznych - żółto-czarnej i szaro-czarnej.

myPhone 5300 FORTE2

myPhone 5300 FORTE jest telefonem który przypasuje różnym grupom odbiorców. Jest to idealny telefon dla osób wykonujących zawody, które nie kojarzą się ze sterylną atmosferą biura. Mamy tu na myśli różnych: monterów, instalatorów i specjalistów z branży budowlanej, rolników, ogrodników i leśników, wreszcie stolarzy, kamieniarzy, archeologów, geologów i wielu, wielu innych. myPhone 5300 FORTE również idealnie sprawdza się po godzinach. Jego zalety doceni zwłaszcza hobbysta - majsterkowicz, szczególnie ten mający w domu wieczny remont i coś brudnego do zrobienia.

myPhone 5300 FORTE

Inną grupą użytkowników dla których ten telefon może być odpowiedni to miłośnicy różnych ekstremalnych sportów. Telefon ten spodoba się narciarzom. Duże klawisze sprawią, że łatwo będzie można obsługiwać telefon nawet w rękawicach. Kiedy telefon przez przypadek upadnie nam na śnieg, nie musimy się martwić, ponieważ jest on wodoodporny.

myPhone 5300 FORTE posiada funkcje, których spodziewamy się po telefonie. I tak oprócz Telefon ten ma kilka praktycznych dodatków takich jak organizer, kalkulator czy alarm. Latarka i radio FM włączane są za pomocą dedykowanych przycisków - radio działa bardzo dobrze bez konieczności podłączenia zestawu HF. Jeden z klawiszy w dolnej części obudowy jest definiowalny - domyślnie uruchamia ustawienia alarmu, ale równie dobrze może włączać kalkulator czy listę spraw do załatwienia. Telefon jest kompatybilny z aparatami słuchowymi, co zadowoli osoby mające problemy ze słuchem. Bateria o podwyższonej żywotności zapewnia długi czas działania telefonu w stanie czuwania, podczas rozmów, a nawet przy częstym korzystaniu z radia w trybie głośnomówiącym.

blog comments powered by Disqus
myPhone 5300 FORTE - duże klawisze i czytelny wyświetlacz w obudowie RAMBO