PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niszczarek do średnich biur

Luksusowy Namiot Przezroczysty na Wakacje za Jedyne 30 tysięcy... Dolarów

Luksusowy Namiot Przezroczysty na Wakacje za Jedyne 30 tysięcy... Dolarów

Pewien francuski projektant stworzył interesujące, przezroczyste namioty, do których możemy zmieścić na przykład stolik, fotele czy łóżko. Największym plusem namiotów jest to, że są one całkowicie przezroczyste. Możemy siedzieć na fotelu w namiocie Bubble w komfortowym fotelu, a przed oczami widzieć gwiazdy na niebie, morze, czy korony drzew. Namioty Bubble Collection pozwalają na obcowanie z natura w całkowitej atmosferze luksusu.

Namioty zostały stworzone przez francuskiego projektanta Pierre Stephane Dumasa. Są one wykonane z plastiku o wysokiej jakości. Materiał ten jest ogniotrwały i nie przepuszcza promieni UV. Dodatkowo namiot ma system wentylacyjny oraz jest dźwiękoszczelny. Cała geometria namiotu Bubble sprawia, że mówiąc nawet szeptem, nasz głos jest wyjątkowo dobrze słyszalny.

Bubble Collection3

W skład namiotów Bubble Collection wchodzą modele takie jak: : BubbleTree, CristalBubble, BubbleLodge i BubbleRoom. Namioty charakteryzują się dużą mobilnością. Bez większych problemów można je złożyć i przetransportować w inne miejsce. Bańki rozkłada się poprzez ich napompowanie.

Bubble Collection2

W zestawie razem z namiotem znajdziemy również pompkę, drewnianą podłogę oraz pokrowiec. Największa bańka ma 10 metrów średnicy i możemy z łatwością zmieścić w niej łóżko king size. Nie jest ono jednak dołączone do kompletu. Bubble Collection kosztują od 10 do 30 tysięcy dolarów. Namioty można zamawiać przez Internet.

Bubble Collection1

blog comments powered by Disqus
Luksusowy Namiot Przezroczysty na Wakacje za Jedyne 30 tysięcy... Dolarów