PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
Tanie bezprzewodowe nożyce do trawy |TOP 3|

Gadżety dla graczy czyli trendy na rynku akcesoriów

Gadżety dla graczy czyli trendy na rynku akcesoriów

Wygrałeś dzisiaj mecz z Realem Madryt? Wykonałeś niewyobrażalnie trudną misję ocalając świat przed zniszczeniem? Byleś kiedyś w Azeroth? Masz umówione spotkanie z komandorem Shepardem? Jeżeli wiesz czego dotyczą te pytania i odpowiadasz na nie twierdząco, pewnie należysz do miłośników gier elektronicznych. Dobra konsola plus interesująca gra to podstawa dobrej zabawy. Jednak tak naprawdę na przyjemność grania duży wpływa mają akcesoria, ponieważ to dzięki nim grać może w pełni wykorzystać możliwości sprzętu i oddać się całkowicie grze.

Satysfakcja z grania jest możliwa poprzez korzystanie z dopracowanych technicznie gadżetów. Akcesoria które pozwalają na sprawne poruszanie się, niezawodne i zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach elektronicznej rozrywki gwarantują, że pobyt w wirtualnym świecie będzie prawdziwą frajdą oraz dostarczy wielu emocji i radości.

Na rynku możemy znaleźć różne akcesoria stworzone dla takich popularnych urządzeń jak Xbox, PlayStation, Nintendo, PSP czy Wii. Znajdziemy również akcesoria dla klasycznego peceta.

akcesoria1

"Nasza firma stara się wyjść naprzeciw potrzebom coraz liczniejszego grona pasjonatów wszelkiego rodzaju gier elektronicznych - Wiemy, że wydajne, dobrze pomyślane akcesoria pozwalają w pełni wykorzystać możliwości sprzętu i dostępnych gier, dlatego zajmujemy się produkcją gadżetów kompatybilnych z większością obecnych na rynku konsol" – mówi Izabela Idzikowska reprezentująca markę Canyon.

Kiedy korzystamy z PlayStation czy PC dobrze jest posiadać niezawodnego pada lub joysticka. Posiadając tradycyjny komputer, po zakupieniu pada, możemy na nowo odkryć możliwości posiadanych tytułów. W graniu myszka i klawiatura nie mogą się równać z padem i nigdy nie zapewnią dużego komfortu i praktyczności. Wyjątkiem tutaj są myszki, które zostały zaprojektowane dla graczy. Myszka taka wyposażona jest w soczewki laserowe, które gwarantują niezwykłą czułość, a w związku z tym dużą szybkość i precyzję ruchów. Miłośnikom wyścigów warto także polecić specjalne kierownice, które wirtualnym zmaganiom nadadzą smak prawdziwej przejażdżki. Dzięki temu wielbiciele takich tytułów, jak Gran Turismo czy Need for Speed będą mieli zapewnioną naprawdę sporą dawkę adrenaliny. "Rynek akcesoriów dla graczy nie jest już niszą, a poważnym segmentem, który domaga się zaawansowanych technologicznie i urozmaiconych produktów" – mówi Zygmunt Łasiewicz, związany z marką akcesoriów Global Technology.

akcesoria2

Jeżeli lubicie grać a dzielicie swoje mieszkanie z innymi, którzy niekoniecznie chcą słuchać wszystkich dźwięków z gry, można polecić słuchawki dobrej jakości. Dzięki nim oddzielimy się od rzeczywistości i całkowicie oddamy się zmaganiom w nierzeczywistym świecie. Fani mobilnych rozwiązań takich jak PSP czy Nintendo DS mogą się zaopatrzyć w różne dedykowane akcesoria. Należy do nich ochrony pokrowiec, bateria zapasowa, ładowarka samochodowa.

akcesoria3

Ciekawe gadżety to podstawa również dobrej zabawy na konsoli Wii. Wygodne i lekkie akcesoria są niezbędne, aby w pełni cieszyć się z atrakcyjnych funkcji oferowanych przez konsolę i gry do niej stworzone. Wśród takich sprzętów dostępne są m.in. wymienne końcówki do tenisa, golfa i baseballu, zapasowy kontroler czy kierownice do wyścigów.
blog comments powered by Disqus
Gadżety dla graczy czyli trendy na rynku akcesoriów