PODPOWIEDZI:
72 godziny promocji w RTV Euro AGD

Nowy bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny od WD

Szybki spis treści
Nowy bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny od WD

Western Digital firma która jest liderem w dziedzinie zewnętrznego przechowywania danych, a także producent odtwarzaczy multimedialnych WD TV zaprezentowali nowy odtwarzacz WD TV Live. Produkt ten pozwala na strumieniowe przesyłanie danych. Odtwarzacz pozwala połączyć się z Internetem zarówno przez kabel Ethernet lub bezprzewodowo w standardzie 802.11n. Dzięki temu mamy możliwość wyświetlania materiałów wideo z Internetu, także w wysokiej rozdzielczości.

WD TV Live posiada intuicyjny interfejs, który dostarcza wysokiej jakości treści z Internetu, zaczynając od serwisów wideo, radio internetowe i serwisy społecznościowe jak np. Facebook, Youtube itp. WD TV Live to również serwis Fun Spot Games który oferuje różne gry - począwszy od zręcznościowych, puzzli, gier karcianych (takich jak: Black Jack i Poker), a skończywszy na łamigłówce Sudoku. Grono usług oferowanych przez produkt zamyka Dailymotion, który oferuje treści tworzone przez użytkowników, niezależnych producentów również w jakości HD.

WD TV Live

WD TV Live pozwala również na odtwarzanie zdjęć, muzyki i filmów. Urządzenie jest domowym centrum rozrywki, które umożliwia odtwarzanie różnych plików multimedialnych z dysków USB, z aparatów i kamer, z dysków sieciowych i komputerów MAC i PC.

„Celem WD jest zapewnienie klientom najlepszego i najwygodniejszego dostępu do materiałów multimedialnych - do tego zalicza się również bezproblemowe przesyłanie osobistych danych i pobieranie najlepszych treści z Internetu bezpośrednio do urządzenia oferującego najwyższą jakość obrazu i dźwięku” - zapewnia Jim Welsh, wiceprezes i dyrektor ds. produktów markowych WD i elektroniki użytkowej. - „Jesteśmy podekscytowani możliwością połączenia w nowym bezprzewodowym WD TV Live zaawansowanych rozwiązań multimedialnych z wysokiej jakości treściami dostępnymi w Internecie.”

WD TV Live2

Cena i dostępność

Nowy odtwarzacz multimedialny WD TV Live będzie dostępny w Polsce już w listopadzie u wybranych partnerów marki.. Jego sugerowana cena detaliczna wynosi 419 zł.

blog comments powered by Disqus
Nowy bezprzewodowy odtwarzacz multimedialny od WD