PODPOWIEDZI:
VideoTesty.pl
TOP 10 Niszczarek do średnich biur

Nowoczesne płyty gazowe

Szybki spis treści
Nowoczesne płyty gazowe

Płyty gazowe pomimo silnej konkurencji ze strony płyt ceramicznych oraz indukcyjnych, nadal cieszą się dużą popularnością i mają wiernych fanów, nie wyobrażających sobie gotowania w inny sposób niż na płomieniu gazowym. Z myślą o tych osobach producenci AGD ciągle pracują nad tworzeniem płyt gazowych w swojej ofercie, tak żeby były one bezpieczne i oszczędne, a przy tym piękne w swoim wzornictwie.

Firma Franke posiada w swojej ofercie dużo zróżnicowanych modeli płyt gazowych. Pozwala więc to na dobranie odpowiedniego produktu zgodnie z wymaganiami i potrzebami użytkowników. Płyty są dostępne w kilku rozmiarach i w zależności od swojej wielkości, wyposażone są w jeden, dwa, cztery lub pięć palników ułożonych tradycyjnie lub szeregowo.

franke

Płyty gazowe oferowane przez Franke swoim wzornictwem idealnie komponują się z wyposażeniem kuchni proponowanym przez producenta. Tworzy do spójne i harmonijne systemy kuchenne. Płyty gazowe Franke wykonane są ze stali szlachetnej, szkła hartowanego, powierzchni emaliowanej w różnych kolorach. Dzięki temu urządzenie wpisze się w styl kuchni i doskonale go podkreśli.

franke

Linie płyt Neptune i Multi Cooking są modelami wykonanymi ze stali szlachetnej, które będą pasować do każdej kuchni. Seria Crystal posiada czarne i białe szklane wykończenie, które podkreśli monochromatyczny charakter wnętrz. Płyty Country będą pasować do wnętrz które są stylizowane na retro, rustykalnych oraz kuchni w stylu angielskim.

franke

Więcej szczegółowych informacji na temat płyt gazowych Franke na stronie link

Ceny płyt gazowych:

  • Crystal od 2000 do 3500 zł.
  • Neptune od 1700 do 3500 zł.
  • Multi Cooking od 1200 do 2000 zł.
  • Country od 1499 do 1999 zł.
blog comments powered by Disqus
Nowoczesne płyty gazowe