PODPOWIEDZI:

Nowoczesne płyty gazowe

Szybki spis treści:
Nowoczesne płyty gazowe

Płyty gazowe pomimo silnej konkurencji ze strony płyt ceramicznych oraz indukcyjnych, nadal cieszą się dużą popularnością i mają wiernych fanów, nie wyobrażających sobie gotowania w inny sposób niż na płomieniu gazowym. Z myślą o tych osobach producenci AGD ciągle pracują nad tworzeniem płyt gazowych w swojej ofercie, tak żeby były one bezpieczne i oszczędne, a przy tym piękne w swoim wzornictwie.

Firma Franke posiada w swojej ofercie dużo zróżnicowanych modeli płyt gazowych. Pozwala więc to na dobranie odpowiedniego produktu zgodnie z wymaganiami i potrzebami użytkowników. Płyty są dostępne w kilku rozmiarach i w zależności od swojej wielkości, wyposażone są w jeden, dwa, cztery lub pięć palników ułożonych tradycyjnie lub szeregowo.

franke

Płyty gazowe oferowane przez Franke swoim wzornictwem idealnie komponują się z wyposażeniem kuchni proponowanym przez producenta. Tworzy do spójne i harmonijne systemy kuchenne. Płyty gazowe Franke wykonane są ze stali szlachetnej, szkła hartowanego, powierzchni emaliowanej w różnych kolorach. Dzięki temu urządzenie wpisze się w styl kuchni i doskonale go podkreśli.

franke

Linie płyt Neptune i Multi Cooking są modelami wykonanymi ze stali szlachetnej, które będą pasować do każdej kuchni. Seria Crystal posiada czarne i białe szklane wykończenie, które podkreśli monochromatyczny charakter wnętrz. Płyty Country będą pasować do wnętrz które są stylizowane na retro, rustykalnych oraz kuchni w stylu angielskim.

franke

Więcej szczegółowych informacji na temat płyt gazowych Franke na stronie link

Ceny płyt gazowych:

  • Crystal od 2000 do 3500 zł.
  • Neptune od 1700 do 3500 zł.
  • Multi Cooking od 1200 do 2000 zł.
  • Country od 1499 do 1999 zł.
blog comments powered by Disqus
Nowoczesne płyty gazowe