PODPOWIEDZI:

Nowe Informacje Odnośnie Surface Phone!

Nowe Informacje Odnośnie Surface Phone!

Gigant z Redmond już definitywnie skreślił ze swojej listy smartfonów modele Lumia, które zostaną systematycznie zastąpione przez nowe modele zwane “Surface Phone”. Rodzina nowych smartfonów opartych o mobilną odsłonę Windows 10, będzie skierowana w głównej mierze do osób związanych bezpośrednio z biznesem oraz tych nieco bardziej wymagających. Czy ten pomysł okaże się murowanym sukcesem czy też kompletną porażką? Sprawdźmy!

Na początku tego roku dowiedzieliśmy się, iż Microsoft rezygnuje z tworzenia kolejnych smartfonów z rodziny Lumia. Modele te “odziedziczone” jako wynik swojego rodzaju fuzji działu mobilnego Nokii, zostaną zastąpione przez Surface Phone. Jakoże, wcześniejsze metody tworzenia urządzeń mobilnych dla niemalże każdej klasy społecznej zawiodły, tak teraz gigant z Redmond pragnie postawić na nieco bardziej ekskluzywne urządzenia o wielu możliwościach. Czy Surface Phone pozwoli na zwiększenie popularności Windows 10 Mobile?


 


Ekspresy do Kawy

Z pewnością nie przyszłoby to Amerykanom z taką łatwością jak Google’owi, ale pewna szansa zawsze pozostaje! Tym czasem, skupmy się na informacjach, które możemy pozyskać z ostatnich wzmianek odnośnie nowego projektu giganta. Otóż, jak się okazuje, Surface Phone ukaże się w aż trzech wariantach! Modele te będą różniły się między sobą poprzez ilość zainstalowanej pamięci RAM oraz ROM. Producent proponuje takie warianty jak:

  • 3 GB RAM  +   32 GB ROM

  • 6 GB RAM  + 128 GB ROM

  • 8 GB RAM  + 500 GB ROM

Przyznacie, że taka oferta budzi szacunek i poważanie! Oczywiście, o ile te warianty ostatecznie pojawią się w modelu Surface Phone. Nie mniej jednak, smartfon będzie miał swojego rodzaju wspólny mianownik w postaci 5.7 - calowego ekranu (najpewniej o rozdzielczości QHD) oraz wysokiej klasy procesora Snapdragon 830! Ponadto, słuchawka zostanie wyposażona w gniazdo USB typu C oraz dołączoną klawiaturą QWERTY! Ostatni element wydaje się być nader wyjątkowym rozwiązaniem, gdyż niewielkich rozmiarów klawiatura będzie służyła jako przykrycie chroniące matrycę ekranu, podstawkę oraz najważniejsze, czyli jako narzędzie do pisania!

Szukasz odpowiedniej pozycji przed komputerem, ale twój fotel na to nie pozwala? Poradzimy ci w tym jaki fotel dla gracza będzie najlepszy!


Szukasz funkcjonalnego smartfona z Windows 10 Mobile? Koniecznie sprawdź ten wyjątkowo tani model!


Coś jednak czuje, że to wygląda zbyt pięknie by mogło być prawdziwe! Jeśli jednak te dane są prawdziwie, wówczas mamy do czynienia z naprawdę bogato wyposażonym smartfonem! Jednak czyja przyciągnie on uwagę? Zapewne osób, które bardzo często wykorzystują w pracy usługi biurowe, takie jak Office 365 świadczące przez Microsoft. Duży ekran plus wbudowana klawiatura QWERTY, to świetne rozwiązanie dla osób, które w praktyczny sposób chcą wykorzystać te elementy. Co jednak z pozostałymi ludźmi? Na to pytanie odpowiedzcie nam Wy sami! Czy tego typu smartfon w jakimś stopniu Wam się przydał? Komentujcie! ;)

blog comments powered by Disqus
Nowe Informacje Odnośnie Surface Phone!